Bedeninizde enfeksiyon olduğunu gösteren 4 ehemmiyetli işaret

25.02.2019
28
Bedeninizde enfeksiyon olduğunu gösteren 4 ehemmiyetli işaret

Uygun olmayan perhiz, stres, uyku noksanlığı gibi bir hayli problem bedeninizde muhtelif zehirli maddelerin birikmesine neden olabilir. Bedeninizin zehirli maddelerle dolu olduğunu gösteren işaretleri henüz öğrenmiyorsanız azıcıktan vereceğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

KABIZLIK

Vücudunuzdaki zehirli maddelerle gün içerisinde her zaman birliktesinizdir. Ve gerçeğinde aralıksız onlarla uğraşırsınız. Zehirli Maddeler, her gün bedenden çıkarılmalıdır ve bu da bağırsaklarınızı günde en az bir kere boşaltmanız gerektiğini gösterir. Her gün bağırsaklarınızdaki zehirli maddeleri çıkarmazsanız, zehirli maddeler basitçe kan dolaşımına geri dönebilir ve orada bir karmaşıklık yaratabilir.

AĞIZ KOKUSU

Ağız kokusu bulunduğunuz etraftaki havayı bozar ve zehirli maddelerinizin olduğunu gösterir. Ağzınızdaki koku, yemiş olduğunuz ‘kokulu’ mahsullerden gelen bazı bakteriler sebebiyle ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca bağırsaklarınızın ve karaciğerinizin zehirli maddeleri yok etmekte zorlandığını gösterir. Dili kaplayan bakterileri yok etmek için bir dil arınıcısı kullanmaya başlayabilirsiniz.

KİLOLAR

Fazla kilolarınızdan kurtulamıyorsanız, büyük olasılıkla yanlış bir beslenme kumpasına sahipsiniz demektir. Yanlış beslenme, deli hormonların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Vücudun zehirli maddeleri uygun biçimde attığından emin olmak gerçekten ehemmiyetlidir. Bu, bedeninizin natürel bir biçimde balansı bulmasını sağlar.

Bu gidişata bazı tehlikesiz detoksifikasyon arınma usulleri takviyeci olabilir. Zehirli Maddelere maruz kalmayı eksiltmek ehemmiyetlidir. Bağırsakları boşaltmak ve iyi ıslatmak için iyi bir ter elde edebileceğinizden emin olmanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.