Küf Hastalığı Nedir Biliyor musunuz ? İşte Belirtileri

Reklam

Bu makalede, en başta gelen yaygın uyarı işaretlerini ve küf hastalığının belirtilerini ve tehlikede olup olmadığınızı anlamanın yolunu göstereceğiz. Ve evet, en önemlisi, kendinizi korumanın yollarını göstereceğiz.

Öyleyse başlamamız gereken şey ne olmalı? Peki, size kolay bir soru sormak isteriz: bir kalıp ne olduğunu anlamak için olur mu? Cevabınız hiç değilse, şüphesiz aşağıdaki makaleyi taramanız gerekir. Çünkü, söylediğimiz gibi, bu makale sırasında size en önde gelen küf kırığı belirtileri (bunları görmezden gelmeyin), tehlikede olup olmadığınızın anlaşılmasının ve korunmanın en iyi yollarının gösterilmesini planlıyoruz.

Küf Nedir? küf, hyphae olarak bilinen çeşitli hücresel filamentler içinde gelişen bir bitki olabilir. kalıpların, havada uçan küçük sporları ve ölçülü okülü görünmeyen hale getirerek çoğaldıklarını anlamalısınız. bölgede bulunan spor kare ölçüsünü ve evlerimizde ve iş yerlerimizde çamurun bir kısmını ölçüyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki uzmanlar, küfün genellikle gevşek, iyi havalandırılmayan odalarda, ayakkabılara, giysilere, mobilyalara, halılara, kitaplara, kağıtlara ve hatta evcil hayvanlara yapışabilecek binalarda büyüdüğünü söylüyor. . .

Aynı zamanda, küfün mikotoksinler, süpermolekül sentezini durdurabilecek zararlı kimyasallar, fagosit sistemlerini zedeleyebilecek, solunum organı içindeki partikülleri temizlemede ve mikroorganizma toksinine duyarlılığı arttırmada zahmetli kimyasallar ürettiklerini söylüyorlar.

Bu, küflere aşırı derecede maruz kalmak insanlara korkunç derecede zarar vereceğinden ve bazı ciddi sağlık sorunlarına neden olabileceğinden, sadece çok dikkatli olmanız gerektiğini göstermektedir. Buradaki önemli dezavantaj, çoğu doktorun, küflenmeye maruz kalmanın iyi bir sağlık riskine yol açmayacağına inandığına inanan tipik ilaçların bir sonucu olarak küf hastalığını teşhis edememesidir. Ve daha önce aynı şekilde eğilim gösterdiğimiz için, aşağıdaki uyarı işaretlerini görmemeye özen göstermelisiniz.

Küf Hastalığı Belirtileri:

  • Hafıza sorunları, beyin sisi ve konsantrasyon eksikliği.
  • Sürekli yorgunluk ve huzursuzluk
  • Kas ağrıları ve krampları ve eklem ağrıları, iltihabi olmayan iltihaplı hastalıklar
    semptom ve karıncalanma
  • Sık sık baş ağrıları
  • Hafif, kırmızı gözlere ve bulanık görmeye karşı hassasiyet.
  • Sinüs enfeksiyonu, öksürük ve nefes darlığı.
  • Titremeler
Sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim, dilerim Aileniz ve Siz uzun ve sağlıklı bir ömür geçirirsiniz.. Bu yazıyı beğenirseniz daha fazla insanın faydalanmasını sağlarsınız. 1 iyilik için en solda bulunan aşağıdaki beğen👍 tuşuna basmayı lütfen ihmal etmeyin.

Reklam

Yorum Yaz