Bu yiyecek 3 ayda 24 kilo verdiriyor! İşte mucizevi yiyecek…

15.03.2019
39
Bu yiyecek 3 ayda 24 kilo verdiriyor! İşte mucizevi yiyecek…

Kilolarınızdan acilen kurtulmak ve bunu da natürel usullerle yapmak istiyorsanız bu yiyecek bütün size göre. Hem natürel usulle zayıflayacağınız hem de sıhhatinizden olmadan hoşça kilo verebileceğiniz bu besinin tesirleri afallatıyor. Kolay bir tasvirle hazırlanan sarımsak kürüyle 3 ayda 24 kilo vereceksiniz. İşte kilo vermenize takviyeci olacak en tesirli kür tarifi…

Yüzde surat natürel usullerle hazırlanan elma sirkeli sarımsak turşusu şu gizemeler popüler bir kür. Kilo vermek isteyenlerin müracaat ettiği bu usulle 3 ayda 20 küsür kilo kaybedenler mevcut. Ancak bu gidişat hepimiz için geçerli değil, zira metabolizma sürati bireyden şahsa değişen bir gidişat. Son derece natürel ve sıhhatli malzemelerle hazırlanan kürü sınamak için öncelikle rastgele bir sıhhat probleminizin olmadığından emin olmalısınız. Aksi halde yan tesirleri görülebilir.

ELMA SİRKELİ SARIMSAK TURŞUSU NASIL HAZIRLANIR?

  • 1 litre ev imali elma sirkesi hazır kullanmamaya itina gösterin
  • 250 gram ezilmiş sarımsak,
  • 2 litrelik sırça kavanoz
  • koyu renkli bez torba

YAPILIŞI

Organik sirkeyi tamamen ezilmiş sarımsaklarla karıştırın ve sırça kavanoza aktarın. Sirkeli sarımsağın ağzını sıkıca kapatın ve koyu renkli bez torba içinde, karanlık bir bölgede 15 gün süresince bekletin.

NASIL HARCANIR?

15 gün beklettikten sonra turşunuz kullanıma hazır hale geldi. Artık her öğünde yemek yemeden yarım saat evvel 1 tatlı kaşığı için. Bu süreçte yediklerinize de dikkat etkeniz ehemmiyetli. Karbonhidrat ölçüsünü eksiltmeye dikkat edin ve günlük tasarılarınıza en az 30 dakika yürüyüş dahil edin. Yağ yakmanızı süratlendiren kürle 3 ay içinde aşırılıklarınızdan kurtulmanız mümkün.

KİMLER HARCAMAMALI?

Anne adayları, emziren anneler, mide meseleleri yaşayanlar ve tansiyon problemi olanlar bu kürden uzak durmalı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.