Yüzünüzdeki Bu Noktalara Basarak Kendinizi İyileştirebilirsiniz

18.11.2019
970
Yüzünüzdeki Bu Noktalara Basarak Kendinizi İyileştirebilirsiniz

Yüz refleksolojisinin diğer refleksolojiye karşı faydaları şunlardır: Soğuk algınlığı, herhangi bir yorgunluk, ağrı, vb. Gibi durumları herhangi bir yerde ve günün herhangi bir saatinde yüzün refleks noktalarını uyarabilir. Ayakkabılarını veya kıyafetlerini çıkarmana gerek yok, sadece gözlük al. Parmaklardaki refleks noktalarını veya basit bir şekilde yuvarlak uçlu bir kalemle (veya bir Bic kalemiyle) uyarabilir, böylece iğneler gerekli değildir ve uygunsuz veya pahalı bir cihaz yoktur.

Herkes bu etkinliği güvenli bir şekilde ve klasik Çin tıbbı bilgisi olmadan (7-77 yaş arası) uygulayabilir. Etkinliği anında, sonuç hemen görülebilir ve hem iyileştirici hem de önleyicidir. En büyük avantajı, herkesin kendi başına öğrenmesi ve kendisiyle veya etrafındaki insanlarla pratik yapması ve tomurcuklardaki kötülüğü keserek uyuşturucu kullanımından kaçınmasıdır.

Bu yöntemi uygulamak kolaydır, sadece bir soğuk algınlığı, baş ağrısı veya herhangi bir ağrıyı durdurabilen, herhangi bir tıbbi bilgiye veya Çin tıbbına ihtiyaç duymayan sadece otuz refleks noktası hakkında bilgi edinin. Bu terapi basit, ağrısız ve kısa seanslar ve neredeyse acil düzelme ile delinmiştir. Hastalıklarını hafifletmek için sadece parmaklarınıza veya en çok yüzün refleks noktalarını harekete geçirecek bir yuvarlak uçlu kaleme ihtiyacınız var. Yüz Refleksolojisi kontrendikasyon göstermedi.

İşte uyandığınızda veya günün herhangi bir saatinde rahatlamanız gerektiğinde pratik yapabileceğiniz basit bir alıştırma. Sadece birkaç dakika sürer.

Sıcaklık için ellerinizi birbirine kuvvetlice sürtünmeye başlayın.
Sonra ellerin avuçlarını, burnun her iki yanındaki yüzüne, parmakları yukarı doğru koyun.

Basınçla, ellerinizi merkez eksen boyunca kıl köklerine kaldırın ve sonra yüzün her iki tarafında çene ve çeneye ellerinizi kaldırın.

Hareketi birkaç kez tekrarlayın.

Bu egzersiz rahatlatır, kan dolaşımını ve enerjiyi harekete geçirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.