Yosun maskesi ile selülitlere veda edin

30.03.2019
79
Yosun maskesi ile selülitlere veda edin

Yaz aylarının yanaştığı bu yarıyılda hepimizi kilo telaşı sarmış gidişatta. Kiloyla beraber kendini emin eden selülitler de canınızı sıkabilir. Ancak vereceğimiz maske tasvirini kumpaslı uygularsanız, selülitlerinizi eksiltebilirsiniz hatta yok edebilirsiniz. İşte selülit meselesini kökünden çözmek için bu maske tasvirini deneyin…

Selülit, bayanlarda erkeklere oranla daha fazla görülmektedir. Bunun da bir hayli nedeni bulunmaktadır. Ancak havaların ısınmasıyla beraber zayıflamaya çalışanlar dışında selülitlerden kurtulmaya çalışanlar bir hayli değişik usul deniyor.

Peki selülit nasıl geçer, en tesirli usuller nelerdir? Size bayanların en büyük meselelerinden biri olan selülit kabusunu geçirmenin en tesirli usulünden bahsedeceğiz.

Selülitlerinizden ev üretimi, natürel ve pratik bir maske ile kurtulmaya ne dersiniz? Mehmet Öz’şan tamamen natürel malzemeler ile hazırladığı bu maske tasvirini kesinlikle sınamalısınız. Yosun maske ve peelingleri selülit görünümünü eksiltmeye takviyeci olmanın hesaplı bir yoludur. Mineral zengini natürel bir cilt atayıcı olan su algı kan dolaşımını harekete geçirmeye takviyeci olarak selülit görünümünü eksiltmeye takviyeci olabilir.

Yosun maskesi

Malzemeler:

  • 20 gram su algı,
  • 125 ml yeşil kil,
  • 60 ml bilye limonu suyu
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 3 yemek kaşığı sıcak su

Nasıl yapılır?

Evvel suyosununu öğütün ve yeşil kilin içine katın. Limon suyu, bal ve sıcak suyu ilave edin. Bacaklarınıza sürüp streçleyin ve 25 dakika beklettikten sonra duşta durulayın. Haftada bir uygulamayı deneyin..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.