Yatmadan Önce Kulağına Soğan Parçası Koydu Sabah Uyandığında İse Çok Şaşıracaksınız

Reklam

Kış aylarında, genellikle nezle veya grip olur ve semptomları tedavi etmek için ilaçlara ulaşırız. Fakat grip veya soğukla ​​mücadele için daha etkili olan başka birçok doğal çözüm var.

virüs ve mikrop artan konsantrasyonu ile sonuçlanan sıcaklıklar sürekli değişiyor çorap veya kışın ya da sonbaharda meydana sayısız hastalıklarla savaşmak için kulakta, içinde soğan küçük bir parça.

Bunlar sağlık koşullarıyla savaşmak için soğan kullanmanın birkaç faydasıdır.

1. Öksürük ilacı: Biraz kokar, evet, ama şuruptan daha iyi çalışır.

2. Ateş çare: Çocuğunuz soğuk algınlığına yatkınsa, elma sirkesi ile birlikte çoraplarına birkaç dilim soğan koyun.

3. Soğuk algınlığı semptomlarıyla savaşın: Ondan bir çay yapmak için taze soğanı yiyin. Birkaç saat içinde soğuk algınlığı semptomlarını giderir.

4. Kulak ağrısını giderir: Kulak ağrısına bir enfeksiyon neden olabilir. Tedavi etmek için, soğanın orta kısmını kesin, kulağa koyun ve birkaç saat boyunca hareket etmesine izin verin. Anti-enflamatuar özellikler birikmiş kulak mumu yumuşatır, böylece kolayca temizleyebilirsiniz. Maksimum fayda için, bütün gece boyunca soğan bırakın.

Sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim, dilerim Aileniz ve Siz uzun ve sağlıklı bir ömür geçirirsiniz.. Bu yazıyı beğenirseniz daha fazla insanın faydalanmasını sağlarsınız. 1 iyilik için en solda bulunan aşağıdaki beğen👍 tuşuna basmayı lütfen ihmal etmeyin.

Reklam

Yorum Yaz