Vücudunuzda Yağ Bezesi Var ise İşte Doğal Tedavisi

11.12.2019
165.100
Vücudunuzda Yağ Bezesi Var ise İşte Doğal Tedavisi

Lipom, derinin altında, yumuşak doku tümörünün en yaygın şekli olan yağ dokusundan oluşan iyi huylu bir tümördür. Bu hastalık hayatı tehdit edici ve genel olarak ağrılıdır, ancak çok rahatsız edici olabilir ve bakması zordur. Lipomlar vücudun herhangi bir yerinde görünebilir, ancak genellikle boynu, elleri, alnı, koltuk altını ve gövdeyi etkiler. Genel kaldırma prosedürü ameliyatı içerir, ancak sorunun doğal olarak da tedavi edilebileceğini bilmelisiniz.

Doğal olarak lipomlar nasıl tedavi edilir?

Aşağıda göreceğiniz ilaçlar lipomları kolayca tedavi edebilir ve hazırlanmaları çok kolaydır. ve sana bir kuruşa mal olmayacak. İşte onları nasıl hazırlayabileceğiniz:

Bal ve un

Bir çorba kaşığı bal ve aynı miktarda un karıştırın, daha sonra macunu lipom üzerine uygulayın ve üzerine bir bez parçası yerleştirin. Çözümün yaklaşık 36 saat çalışmasına izin verin ve işlemi haftada bir kez tekrarlayın. Çok kısa sürede lipom azalır.

Yumurta sarısı ve tuz

Bir yumurta sarısını birkaç çorba kaşığı tuzla karıştırın ve en iyi sonucu almak için bu karışımı günde 4 kez uygulayın. Karışımı alan üzerinde tutmanız gereken süre, lipomun boyutuna bağlıdır, ancak istediğiniz kadar da kullanabilirsiniz. Lipom tamamen kaybolana kadar her gün bu işlemi tekrarlayın.

propolis

Her gün lipom üzerine birkaç damla propolis uygulanması, büyüklüğünü azaltır ve bir aydan kısa sürede kaybolmasını sağlar.

YORUMLAR

  1. Nilüfer dedi ki:

    Eşimin kafasında 3 tane vardı 9 seneden sonra kendiliğindenkayboldu

  2. Hasan dedi ki:

    Benimki kalçamda içten büyüyor 10 cm çapında

  3. Metin öçalan dedi ki:

    Bugazımda belirgin şekilde sarkıklıkvar geriden bakıldıgında belioluyor acaba bu kuru uygulasam geçermi.