Video Anlatımlı Ayaklarınızı Alüminyum Folyo İle Kaplarsanız Ne Olur

04.10.2019
286
Video Anlatımlı Ayaklarınızı Alüminyum Folyo İle Kaplarsanız Ne Olur

Alüminyum folyo hepimizin evde sahip olduğu bir şeydir, genellikle yemek pişirmek için veya bazı yiyecekleri saklamak için kullandığımız bir şeydir. Bununla birlikte, acı veren eklemler yatıştırıcı veya yorgunluklarla savaşan diğer birçok şey için de kullanılabileceği aklımızı asla geçmedi. İnanılmaz gelebilir ama alüminyum folyo mutfağın ötesinde pek çok kullanıma sahiptir ve bunları okumak sizi kesinlikle gidip bir tane satın almak isteyecektir.

ŞİMDİ PATLETMELİ SAĞ

Hiç yorgunluğa ve uykusuzluğa karşı savaşmak için alüminyum folyo kullanmayı düşündünüz mü? Tüketici Sağlığı Digest, bu temiz numarayı önerir ve mükemmel sonuçları garanti eder. Birkaç alüminyum folyo şeridi kesin ve 2-4 saat boyunca dondurucuya koyun. Onları yüzünüze uygulayın, yanaklar ve göz kapakları en savunmasız bölgelerdir ve kaslarınızı gevşetene kadar hissedin. Alüminyum folyoyu çıkarın ve yüzünüzün tazelenmesini izleyin. Yüzünün, uykusuz bir geceden sonra bu kadar güzel görünebileceğini kim bilebilirdi?

ÇOK AĞIRLI BİRLEŞTİRMELER

Alüminyum folyo, artrit, gut, siyatik ve topuk ağrısı gibi acı durumları tedavi etmek için mükemmeldir! Yapmanız gereken tek şey, folyoyu vücudunuzdaki en ağrılı bölgenin etrafına sarmak ve güzel ve güvenli tutmak için tıbbi bir bandaj kullanmak. En iyisi, bunu yatağa gitmeden ve bir gecede bırakmadan önce yaparsanız. Bu tedaviyi her gece yaklaşık iki hafta tekrarlayın ve iki hafta ara verin. Acı gitmeli ama yine de rahatsızlık duyuyorsanız, tamamen acısız hissedene kadar işlemi tekrarlayın.

Taze yanıkları hafifletmek

Taze yanıkları tedavi etmek için alüminyum folyo kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hatta Wisconsin Üniversitesi travma doktorlarına alüminyum folyo ile taze yanıklar giymelerini bile tavsiye ediyor! Bu yöntem mükemmel sonuçlar verir; bu nedenle, kendinizi bir daha yaktığınızda yapmanız gerekenleri unutmayın. Önce yanmış alanı bir miktar soğuk suyla yıkayın ve yumuşak bir bezle kurulayın. İnce bir yanma merhem tabakası uygulayın ve steril bir gazlı bez ile örtün. Ardından gazlı bezi alüminyum folyo ile sarın ve her şeyi bir bandaj ile sabitleyin. Ağrının kaybolduğunu hissedene kadar sarılı bırakın.

FANTOM BOYALARI, GİTMELİ

Yakın zamanda bir amputasyon ameliyatı geçirdiyseniz ya da sadece açıklayamadığınız hayalet ağrılar yaşıyorsanız, alüminyum folyo sorunlarınızın anahtarı olabilir! Etkilenmemiş uzuv etrafına bir miktar alüminyum folyo sararak bu açıklanamayan ağrıları hafifletebilirsiniz. Tıbbi bir bandajla sabitleyin ve ağrının geçtiğini fark ettiğiniz anda folyoyu kaldırabilirsiniz.

Sinir bozucu soğuktan kurtulun

Hava şartlarının biraz altına düştüyse, antibiyotik kullanmadan daha iyi olabileceğinizi bilmelisiniz. Alüminyum folyo, can sıkıcı soğuktan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ayaklarınızı 5-7 kat folyoya sarın ve bir saat boyunca sarın. Folyoyu çıkarın ve ayaklarınızın bir veya iki saat boyunca nefes almasına izin verin ve işlemi tekrarlayın. Bir kez daha tekrarlayın ve bunu bir hafta boyunca her gün yapın. Daha sonra kendini daha iyi hissetmelisin.

Muhteşem bukleler oluşturmak için alüminyum folyoyu da kullanabilirsiniz; size aşağıdaki şaşırtıcı videoda nasıl gösterileceğini gösterelim:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.