Yatmadan Evvel İçin Kilo Vermiş Olarak Uyanın

06.02.2019
46.119
Yatmadan Evvel İçin Kilo Vermiş Olarak Uyanın

Dünyadaki en sıhhatli gıdalardan biri netlikle baldır. İnsanlar aynı zamanda muhtelif sıhhatli gıda maddelerinde bol ölçüde bulunan ve bir hayli sıhhat faydayı sağlayan süper sıhhatli bir madde olarak da adlandırırlar. Ama, bal ve tarçından oluşan bir kombinasyonun neler yapabileceğini öğreniyor musunuz?

Bu son derece eforludur ve bir gecede kilo vermeyi muvaffak olacaksınız!

Bu yazıda, size uyumadan evvel almanız geren bir meşrubat sunacağız , ve sabah uyanınca kilo vermiş olacaksınız! Bu şahane!

Tarçının sıhhatimiz muhtelif yaralarını olduğunu öğreniyoruz. Cildinizi iyileştirir, kan akışını artırır, kolesterol seviyenizi düşürür, kalp, bağırsaklar, mide için muhteşemdir ve kilo kaybı sürecini hızlandırır

Yemeklerinde kullan. Her yemek için 1 çay kayığı şeker yerine tatlandırmak için çeyrek çay kaşığı tarçın kullanın.. Yatağa gitmeden evvel her gece bal ve tarçın tozu karışımı iç.

Not: Bu karışımın hazırlanması oldukça basittir ve muhtemelen mutfağınızda her şey vardır!

Hazırlanışı:

200 ml su kaynatın. Yarım çay kaşığı tarçın tozu ilave edin ve soğuması için 30 dakika bekletin. Su yeterince soğuk olduğunda, 1 tatlı kaşığı bal ilave edin ve buzdolabında dinlenmeye vazgeçin. Yatağa gitmeden 30 dakika evvel bu süper sıhhatli meşrubatı bir kadeh için. İçeriğe başka bir şey ilave etmeyin ve yalnızca uyumadan evvel için!

Tam sindirim sisteminiz arınılacak; Asalakları, mantarları ve öteki bakterilerden kurtulacaksınız ve her zamankinden daha sıhhatli olacaksınız!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.