Uyuduğunuz Şekil Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

08.11.2019
11.642
Uyuduğunuz Şekil Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Bir kişinin nasıl uyuduğu yaşamları hakkında çok küçük ve önemsiz bir parça gibi görünmektedir. Her neyse, ne kadar sıklıkla başka bir kişinin nasıl uyuduğunu fark etme şansımız olur. Evet, Cullen denen adam kesinlikle yaptı, ama aşırı derecede ürkütücü değildi. Bununla birlikte, insanları korkutmadan takip etmenize ve uyku düzenlerini ve konumlarını bilmek için uyumalarını izlemenize gerek yoktur. Onlara basitçe sorabilirsiniz.

Ve neden yeryüzünde belli bir kişinin hangi pozisyonda uyuduğunu bilmek isteyip istemediğinizi bilmek isteyip istemediğinizi merak etmeden önce, araştırmacıların, uyku bilim adamlarının (evet, varlar) ve psikologların hepimizin vücut parçalarının konumlandırılması konusunda hemfikir olduklarını söyleyelim. Uyuruz, alışkanlıklarımız ve kişiliğimiz hakkında çok şey söyleyebiliriz. Hala inanmıyor musun?

Aşağıdaki listeyi kontrol edin ve uyku pozisyonunuzun ve ilgili kişilik tanımının tanıdık gelip gelmediğine bakın:

Kütük Yatış Pozisyonu

Hepiniz bir günlük gibi uyuyarak ifadeyi duymuş olmalısınız. Eh, sadece yorgunluktan daha fazlasını gösterir. Eğer yanlarınızda yatmaya alışkınsanız, bacaklarınız dümdüz dışarı doğru uzatılmış ve elleriniz vücudunuza yakınken, yanınızda kütük konumunda uyuyorsunuz. Uyumak en yaygın ikinci pozisyondur. Bu pozisyonun sert görünümünün aksine, ona karşılık gelen kişilik kolay ve giden bir doğadır.

Bu şekilde uyumayı tercih edenler, başkalarıyla sosyalleşmeyi çok kolay bulur ve hemen hemen herkesle sohbet edebilir. Çok açık ve diğer insanlara olan inançlarını kolayca alıyorlar. İkincisi bazen başlarını belaya sokabilir. Bununla birlikte, zamanlarını en iyilerin iyisiyle birlikte geçirmeyi severler.

Hasret çekme Pozisyonu

Bu özel pozisyon, öncekinin kütüğünün sadece hafif bir değişmesidir. Eğer yanınızda ya da kollarınız uzanmış halde uyursanız, derin bir uykudan uyanan ve onların acımasız kurbanlarına saldırmak üzere olan bir mumya gibi, sen bir hastasınız. Bu insanlar başkalarına karşı hoşgeldin ve açık olan türlerdir.

Ancak, her zaman çok davetli değillerdir. Ayrıca şüphe ve alaycılık eğilimlidirler. Bu kişilik tipiyle ilgili bir başka şey, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, dünyaya her zaman karar vermeleridir. Bir kez kararlarını verdiklerinde, bu dünyadaki hiçbir şey onları değiştiremezdi.

ASKER

Sırt üstü yatmak, yanınızdaki silahlar, sanki dikkatini çeken bir askersiniz (sadece yatay olarak, yatağınız üzerinde – ama bunlar küçük detaylar, değil mi?). Bu tür insanlar asker adını taşırlar. İşler elverişsiz kalsa bile, daima kendi kararlarını tutuyorlar. Çok fazla şikayet etmeden şeyleri taşımak için kullanılırlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.