Ünlüler Bunu Özel Bölümleri İçin Kullanıyor

12.11.2019
6.251
Ünlüler Bunu Özel Bölümleri İçin Kullanıyor

Özel parçalar, koltuk altları ve bikini bölgesi genellikle daha koyu renktedir ve ünlülerle de aynı şey olur, ancak onu daha adil hale getirmek için bu bölüme daha fazla özen gösterirler. Özel parçaları daha karanlık yapan bazı genel pratiklerden kesinlikle kaçınıyorlar.

1. Tıraş ve epilasyon kremlerinden tamamen kaçının

2. Deodorantlardan kaçının

3. Polyester kıyafetler kesinlikle hayır

Şimdi size özel parçaları adil hale getirebilecek bazı ipuçları vereyim.

Saçları çıkarmak için cilalayın

Ağrılı olduğunu biliyorum ama kırışıklıkları ve karanlığı önlemenin en iyi yolu

Pamuklu iç çamaşırları kullanın – Cildinizin doğru şekilde nefes alabilmesi için

Zerdeçal macunu

Öncelikle 1 top zerdeçal tozu, 2 çay kaşığı limon suyu ve 1 top yoğurt alın, malzemeleri iyice karıştırın ve etkilenen bölgeye dairesel hareketlerle hafifçe uygulayın. 10-15 dakika bekletin ve soğuk suyla yıkayın. Bu ilacı haftada üç kez, tercihen banyo yapmadan önce izleyin.

Limon ve patates

Limon ve patates suyunu eşit miktarda alın, karıştırın ve genital bölgeye uygulayın. 15 dakika bekledikten sonra yıkayın

Yarım bir muz ezilerek ve içine bir çay kaşığı kepek ve kurutulmuş gül yaprağı tozu ilave edilerek başka bir fırçalama yapılabilir. Şimdi bu fırçalamayı uygulayın, ardından masaj yapın ve yıkayın. Bu fırçalama, hassas bölgenizin cilt tonunu iyileştirmeye yardımcı olduğundan normal sabununuza bir alternatif olarak kullanılabilir.

Bikini paketi

Eşit miktarda chandan ve kaolin (Çin kili) tozu karıştırın ve her birine bir çay kaşığı salatalık ve portakal suyu ekleyerek bir macun hazırlayın. Daha düzgün görünen bir bikini bölgesini keşfetmek için durulamadan önce, paketi kuruyana kadar 10 dakika boyunca uygulayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.