Ünlü Dermatoloji Uzmanın Tarifi İle Ciltteki Lekelerden Kurtulun

19.09.2019
98.596
Ünlü Dermatoloji Uzmanın Tarifi İle Ciltteki Lekelerden Kurtulun

Sayısız insan derisindeki yaşlılık lekelerini büyük bir problem olarak görür, çünkü öz güvenlerini düşürür ve çekici görünmez. Yüzünde, omuzlarında, bacaklarında, kollarında ortaya çıkabilirler ve sayıları zamanla artar. Piyasada sunulan, yaşlılık lekelerinden kurtulmanıza yardımcı olacak çok sayıda losyon ve krem ​​vardır, ancak etkisiz kalmasına rağmen, sıklıkla tehlikeli kimyasallarla da yüklenirler.

Öte yandan, bu sorunu çözmenize yardımcı olacak son derece kullanışlı ve güvenli bir doğal ilaç var.

Bu tarif yüzlerce hastasına yardım ettiğini iddia eden popüler bir dermatolog tarafından açıklandı.

Bunu hazırlamak için sadece iki malzemeye, elma sirkesine ve soğan suyuna ihtiyacınız var.

Yapmanız gereken tek şey, meyve suyunu çıkarmak için soğanları karıştırmak ve ardından elma sirkesini eklemek. Ardından, kombinasyonu doğrudan kahverengi lekeli alanlara uygulayın.

Taze soğan suyu, çeşitli cilt sorunlarını tedavi eder ve yüksek antioksidan içeriği nedeniyle cildin zarar görmesini önler. Ayrıca elma sirkesi, ölü cilt hücrelerini gideren ve cilt sağlığını destekleyen hidroksi asitler bakımından yüksektir.

Ayrıntılı olarak tüm prosedürü burada bulabilirsiniz:

Orta büyüklükte bir soğanı parçalar halinde doğrayın. Daha sonra, pürüzsüz, homojen bir karışım elde edinceye kadar elma sirkesi ile karıştırıcıya karıştırın.

Sonra, içine bir pamuk top sokun ve etkilenen cilt alanlarını onunla ovalayın.

En iyi etkiler için, bunu bir ay boyunca günlük olarak tekrarlamanız gerekir. Ancak, bu doğal çözüm yolunun etkinliği sizi şaşırtacak, çünkü yaşlılık lekeleri ilk 7 günden sonra kaybolacak!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.