Tam 60 kilo verdi görenleri şoke etti! İşte inanılmaz değişim

30.04.2019
892
Tam 60 kilo verdi görenleri şoke etti! İşte inanılmaz değişim

Bir Hayli kilo verme hikayesi bulunsa da bu hikaye genç bir kızın azminin hikayesi. Amerika Birleşik Devleti Mary Jane O’Toole aradığı gelinliği bulduğunu düşünerek bir mağazaya girdi ve beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Ondan sonra ise yaşamı değişti. İşte Mary Jane’in mucizevi başkalaşımı ve değişik kilo verme öyküleri…

Mary Jane O’Toole adlı genç kız, “3XL” beden miktarına sahipti. Bir gün bir mağaza sergeninde hayalindeki gelinliği gördü ve coşkuyla içeriye girdi.

Fakat mağazadaki misyonlunun cevabı Mary Jane’i oldukça derinden etkiledi. Misyonlu, Mary Jane’nin fazla kilolu olduğunu söyledi ve genç kızı bu arzıyla rencide etti.

Mağaza yönetimi gelinlik siparişi için 400 sterlin ek fiyat istediklerini söylediler. Bunun ‘obezite verigisi’nden farksız olduğunu belirten Mary Jane bu gidişata sinirlendi ve çok içerlendi.

Hayalindeki gelinliği giymeye kararlı olan genç bayan kıyafeti aldı ve o giysinin içine girmek için perhiz ve spor yapmaya karar verdi. İşte o noktadan sonra genç kızın yaşamında köklü farklılıklar alana geldi.

Mary Jane haftada 5 gün spor salonuna yazıldı ve perhiz yaparak hızlıca metamorfoz basamaklarını tırmandı.

Mary Jane, 1 sene sonunda mucizevi bir metamorfoz yaşayarak bütün 60 kilo verdi ve nihayet o hayal ettiği gelinliği giydi.

Jane, “Hiçbir zaman kilolu ve sıhhatsiz gelin olmak istemedim ama kimsenin büyük beden bir gelin olma tecrübesine de mani olunmaması gerektiğini düşünüyorum zira her gelin hoş sezmeli.” dedi.

Jane, “Kilolu kızlar da düğün günlerinde hoş görünmek istiyor ve bir mağazada böyle bir muameleyle karşılaşmak kendinize dinlediğiniz hürmeti eksiltiyor. Mağazalar insanların istediği elbisede mutlu olmalarını sağlamalı” diyerek tepkisini gösterdi.

Mary Jane, bu süreç sonunda kilo vermenin kendisini daha mutlu ve huzurlu sezmesini sağladığını da itiraf etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.