Sizi Olduğunuzdan Daha Genç Gösterecek İpucu

05.08.2020
529
Sizi Olduğunuzdan Daha Genç Gösterecek İpucu

Kendimizi genç tutma fikrini düşündüğümüzde, sonsuz gençliğe söz veren farklı serumlar ve losyonlar hakkında okumaya başlarız. Bununla birlikte, saç stillerinden kirpiklerinize kadar her şeyin görünümünüz üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Ve sizin için şanslı, görünüşünüzde birkaç değişiklikten daha fazlasını gerektirmeyen genç parlaklığı yakalamanın birçok şaşırtıcı yolu var.

1. Çok fazla makyaj uygulamaktan kaçının.

Konturlama bir trend haline geldi ve birçoğunuz düzenli olarak yapabilir, size daha rafine bir görünüm vereceğini düşünürsünüz. Ancak, taze görünmek istiyorsanız bu iyi bir seçenek değildir. Ayrıca alt kirpiklerinizde rimel kullanmaktan kaçınmalısınız çünkü bu gölgeler oluşturabilir ve size sahte koyu halkalar verebilir – hatta gözlerinizi aşağı çekiyor gibi görünebilir.

2. Doğru sütyen bedenini giyin.

İyi oturan bir sütyen için gidin. Her şeyden önce, duruşunuzda size yardımcı olacaktır. Daha uzun ve 10 kilo daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Gevşek sütyen büstünüzün düşmesine neden olabilir. Onları karnınızdan çıkarmanız ve doğru pozisyonda tutmanız, genç ve canlı görünmenizi sağlayabilir. Onlar için mükemmel pozisyon, dirsek ve omuz arasındadır.

3. araç sürüş kırışıklıkları hızlandırabilir.

Araba sürmek için çok zaman harcıyoruz ve arabanın camları bizi tehlikeli güneş ışınlarından korumadığından, özellikle bir tarafta daha fazla kırışıklık olabilir . Bu yüzden önce güneş kremi uygulamadan aracınızı asla kullanmamalısınız. Vakfınızın sahip olduğu SPF’ye güvenmemek, en az SPF 15’e gitmek ve her zaman yüzünüze ve boynunuza uygulamak önemlidir.

4. Daha kalın kaşlara gidin.

Yaşlandıkça saçlarımızı kaybetmeye başlarız ve kaşlar istisna değildir. Kaşlarınızın kalınlaşmasına izin verin veya makyaj kullanarak doğal olarak doldurmayı öğrenin. Bu iyidir çünkü dolgunluk gençlikle ilişkilidir.

5. Kırmızı ruj kullanın.

Yaşlandıkça, dudaklarımızın etrafındaki doğal çizgiler soluyor, bu yüzden kırmızı ruj veya en azından kırmızı tonları uygulamak daha iyidir . Bu renk sadece gençliği değil, kadınlığı, cinsellik, güzellik ve sağlığı da simgeliyor .

6. Kirpiklerinizi kıvırın.

Bu basit görünse de, aslında size çok yardımcı olabilir. Kirpiklerinizi kıvırmak gözlerinizi açar ve daha uyanık ve genç görünmenizi sağlar. Maskara kullanmadan önce bebek pudrası uygulamayı deneyin . Sadece bir pamuklu çubuğu daldırın ve onunla kaplayın. Ayrıca, bir astar kullanmayı düşünün çünkü maskaranızı yerinde tutacak ve size hacim ve uzunluk verecektir.

7. Allığı doğru şekilde kullanın.

Elmacık kemiklerinin yüksekliğine allık sürün ve yanakların boşluklarında kullanmayın. Yaşlandıkça, yüz yağ kaybedecek ve yanaklar doğal olarak biraz daha oyuk olacaktır . Bu, daha yaşlı görünmenizi sağlayabilir ve kötü bir seçim olduğunu vurgulamak .

8. Daha iyi duruş üzerinde çalışın.

Kötü duruş sizi gerçekte olduğundan daha yaşlı gösterebilir . Bir sandalyede otururken veya ayakta dururken eğilmekten kaçının. Telefonunuzla konuşurken, omzunuzla tutmaktan kaçının, bir şeylerle fazla doldurulmamış çantalar giyin ve ağır şeyleri dikkatlice kaldırın. Bu sadece daha genç bir görünüme neden olmakla kalmaz, aynı zamanda sırt, boyun ve omuz ağrısı , baş ağrısı, nefes alma zorlukları ve yorgunluğa da yardımcı olabilir .

9. Dolabınızı parlak kıyafetlerle güncelleyin.

Dolabınızı yeşil, mavi, beyaz veya turuncu gibi şenlikli renklerle renklendirin. Bu renkler yüzünüzü aydınlatacak ve güzelliğinizi sergileyecek. Nötr tonlu, gri ve siyah giysilerinizi atın – sizi daha ince gösterebilirken, aynı zamanda yaşlanabilirsiniz. Bununla birlikte, hala koyu renkli pantolon ve tişört giymek istiyorsanız, parlak mücevherler veya diğer renkli aksanları kullanmalısınız.

10. Saçınızı yapın.

Uzun patlama yaşlanma sürecini gizleyecektir. Bunun nedeni yüz özelliklerinizi yumuşatması, odağı gözlerinize koyması ve kırışıklıkları veya ince çizgileri gizlemesidir . Katmanlar , doku ve hareket, henüz kesilmiş patlamalardan çok daha iyi görünecektir.

Saçtaki dalgalar her zaman gidilecek bir şeydir. Bob, dalgalı bob, orta uzunlukta katmanlı bir kesim veya dağınık bir tüy gibi kısa bir saç stilinin tümü, yüzünüzü kaldırma ve görünümünüzü şekillendirme gücüne sahiptir . Fiske biter yapmak saç kesimi Seksi, eğlenceli ve genç görünür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.