Sirkenin Selülitler Üzerindeki Etkisi İnanılmaz

17.01.2020
1.629
Sirkenin Selülitler Üzerindeki Etkisi İnanılmaz

Mağaza rafları, her zaman söz verdiklerini yapmayan pahalı temizlik sıvılarıyla doludur. Bu yüzden daha sofistike yöntemler aramalıyız.

Kuru noktaların temizlenmesi

1 yemek kaşığı bulaşık deterjanı, 1 yemek kaşığı beyaz sirke ve 2 bardak ılık su karıştırın. Bu karışım, şarap ve kahve ile bile eski kurutulmuş lekeleri çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu karışımı özel bir deterjanlı bulaşık makinesinde de kullanabilirsiniz.

Tahliye tıkanıklıklarının giderilmesi

Kabartma tozu, sirke ve su karışımı, en kötü tahliye tıkanıklıklarından bile kurtulmanıza yardımcı olabilir. İçine kabartma tozu yarım bardak koyun , ardından sirke bir bardak haşlanmış aynı miktarda su ekleyin. 20 dakika sonra gidere biraz musluk suyu dökün. Bu, tahliye tıkanıklığını önlemenin çok iyi bir yoludur.

mikroplara karşı etkili

sirke ve su karışımı mutfakta mikropları öldürür. Bu malzemeleri karıştırın ve sıvıyı bir sprey şişesine dökün. Çevre dostu bir antimikrobiyal karışım elde edeceksiniz. Mikrodalga fırınınızı kolayca ve hızlı bir şekilde yıkayabilir ve kesme tahtalarınızı dezenfekte edebilirsiniz.

Selülitten kurtulun

Ve şimdi beklenmedik bir şey! 3 ölçü elma sirkesini 1 ölçü E vitamini yağı ile karıştırın ve karışımı günde iki kez cildinize masaj yapın. Bu selülitten kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.