Ruh haline iyi gelen dekorasyon fikirleri

29.04.2019
241
Ruh haline iyi gelen dekorasyon fikirleri

Minik ama tesirli usullerle evinizi natürel bir tedavi alana dönüştürebilirsiniz. Böylelikle evinizi daha yaşanabilir ve huzurlu bir hale gelecektir. İşte ruh halinize iyi gelecek dekorasyon fikirleri…

Ruh halinize iyi gelecek dekorasyon fikirleri ile evinizi daha huzurlu bir alana dönüştürebilirsiniz. Kolay ama tesirli değişler hem sizi hem de evinizi etkileyecektir. Mutfak, yatak odası ve salon aksesuarları gibi dekorasyon fikirlerini sizinle hisseleştik. İşte ruh halinize iyi gelecek dekorasyon fikirleri…

Beyaz mutfaklar

Mutfak dekorasyonunda her zaman beyaz rengi seçim edin. Beyaz, ışığı en rahat yansıtan renk olduğu için mutfağınız aydınlık ve rahat bir civara dönüşecektir. evinizde en çok süre geçirdiğiniz yerlerden olan mutfakta dört mevsim beyazı seçim ederek, sene boyu huzuru yaşayabilirsiniz.

Mavi duvarlar

Evinizde pozitif rüzgarlar esmesini sağlayan önemli bir ayrıntı olan mavi duvarlar, bebe mavisi ve sarih mavi tonlarla pamuksu görünüme kavuşacak.

Yatak odası duvarları

Yatak odası duvarlarında hür tercihler yapabilirsiniz. Tuğla desenli duvar kağıtları kullanabileceğiniz duvarlarda, pembe çiçekli göz yormayan duvar kağıtları da seçim edebilirsiniz. Yatak odası duvarlarında tercihinizi yaptıysanız renk tonu olarak gözü yormayan sarih tonlarda tanımlamanız yerinde olacaktır.

Salon aksesuarları

Salon aksesuarları tercihinde vintage tasarımlara yönelebilirsiniz. Beyaz, mavi ve yeşil renklerin kombinlendiği tasarımlar, salonunuzda otantik rüzgarlar estirecek. Battaniye, pike ve halı gibi salon kullandığınız değişik eşyaları da aynı renkte seçtiğiniz takdirde salonunuz nostaljik bir sinema filminden fırlamış gibi görünecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.