Parmaklarınızı Çarpma Şekliniz, Ne Tür Bir İnsan Olduğunuzu Gösterir

03.10.2019
9.671
Parmaklarınızı Çarpma Şekliniz, Ne Tür Bir İnsan Olduğunuzu Gösterir

Beden dili uzmanları, her iki elinizin parmaklarını çarpma şeklinizin, kişi hakkında çok şey söylediğine inanıyor. Bu sonuç, Nobel ödüllü Roger Wolcott Sperry tarafından yapılan araştırmaya dayanmaktadır . Araştırması beynin iki bölüme ayrıldığını – sol ve sağ – ve bir kişinin davranışının hangi bölümün daha aktif olduğuna bağlı olduğunu kanıtladı.

1. Üstte sol başparmak

Ellerini sıkma şeklin buysa, pratik bir insan olma ihtimalin çok yüksek. Sen anın sıcağında asla karar vermeyen birisin . Bir sonuca varmadan önce, artılarını ve eksilerini tartıyorsunuz. Sizi aldatmak da çok zor. Diğer insanların yalanlarını görmek için doğuştan gelen bir kaliteye sahipsin.

Bu nedenlerden dolayı, genellikle tavsiye almak için size gelen arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz tarafından büyük önem kazanırsınız. Ve daha sık sık, akıllıca tavsiye ederiz. Ancak bunların hepsi sizin ciddi bir insan olduğunuz anlamına gelmez . Aksine, zekanız en gizemli yerlere bile ışık verebilir. İlginç mizah anlayışınız, sizi sosyal toplantılarda mıknatıs yapan bir insan yapar.

Ayrıca, mahkemelerin tam olarak nasıl idare edileceğini bilen bir romantiksiniz. Ne söyleyeceğinizi ve ne zaman söyleyeceğinizi kesin olarak biliyorsunuz.

2. Başparmakların her ikisi de hizalı

Sen şeytanın ayrıntıda yattığına inanan birisin . Bir olan mükemmeliyetçi ve aynı düzeyde bekliyoruz özveri ve konsantrasyon yanı diğerlerinden. Liderlik doğal olarak size gelir ve siz her zaman örnek olursunuz. Ancak bu, diğer insanların ihtiyaçları ve koşulları hakkında düşünceli olmadığınız anlamına gelmez.

Daima başkalarının görüşlerini dinler ve bir karara varmadan önce bakış açılarını anlamaya çalışırsınız. Dürüstlüğünüz, dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz bazen bazı insanlara silahsızlanıyor olabilir, ancak bunlar sizi diğerleriyle de özdeşleştiren aynı niteliklerdir.

İlişkilerde, hem de, sen samimiyet ve dürüstlük değer ve uzakta fikrinizi konuşan utangaç asla ne de bunu yapmaktan sevgili durdururum.

3. Üstte sağ başparmak

Parmaklarınızı sıkarken sağ baş parmağınızı sol parmağınızın üstünde tutmayı tercih eden biriyseniz, duygusal zihniniz yüksek bir insansınız . Bir insanın gerçek duygularını saklamaya çalışırken bile ne hissettiğini anlayabilirsiniz. Bu eşsiz yetenek, başkalarının size açılmasını kolaylaştırır.

Bu yetenek aynı zamanda başkalarının göremediği, kutunun dışında düşünmenize yardımcı olan ve doğru kararları vermenizi sağlayan bir bakış açısı sunar . Duygusal olarak karar verdikten sonra diğer tüm yönleri tartıştıktan sonra bazen zaman alır. Derin duyguları anlama ve sıcaklık sağlama yeteneğiniz, insanları size doğru çeker.

İlişkilerde, eşinizin söylenmemiş duygularını anlıyorsunuz . Tüm duygusal ihtiyaçlarını karşılamakta hiçbir zaman sorun yaşamazsınız.

Bilinçli bir çaba göstermeden, parmaklarınızı sıkın ve yukarıda açıklanan insanlardan hangisi olduğunuzu söyleyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.