Ne işe yaradığını bilince çok afallayacaksınız!

25.01.2019
444
Ne işe yaradığını bilince çok afallayacaksınız!

Limonu yarıdan kesip gece süresince fırının içinde vazgeçmek kulağa ilginç gelebilir. Ancak arkasında uyuyan sebebi bilince hemen siz de benzerini yapacaksınız.

TEK GEREKSİNİMİNİZ OLAN ŞEY İSE BİR TANE LİMON VE FIRIN

Meyve sineği olarak öğrenilen sirke sineklerinden muzdaripseniz sizler için çok kolay ve tesirli bir usulümüz var. Tek gereksiniminiz olan şey ise bir tane limon ve fırın. İşte sizleri meyve sineklerinden kurtaracak inanılmaz usul…

NASIL HAZIRLANIR?

Konutunuzu meyve sineklerinden kurtaracak özel usul için lüzumlu olan tek şey bir adet limon ve bir fırın. Limonu ortadan ikiye ayırın ve fırının içine yerleştirin. Fırının kapağını sarih vazgeçin ve uyuyun.

TÜM GECE BEKLETİN

Bu kolay usulde dikkat faktörüz gereken tek nokta limonu tüm gece evvelden ısıtılmış fırın içinde bekletmeniz. Ancak uyumadan evvel fırını kapatmayı unutmayın. Sabah kalktığınızda ısınmış limonun kokusuna gelen sineklerin fırının içinde bir araya geldiğini göreceksiniz.

MEYVE SİNEKLERİNDEN KURTULUN

Sizi meyve sineklerinden kurtarmak için yapmanız gereken son şey ise fırının içini arınmak. Limon üzerinde biriken sinekleri limon ile beraber atarak sineklerden kurtulabilirsiniz. Konutunuz bu usul sayesinde hem sineklerden kurtulacak hem de mis gibi kokacak.

Kaynak : Sabah

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.