Midedeki Yağlara Hemen Yakacak Harika Detoks İçeceği

11.09.2019
162
Midedeki Yağlara Hemen Yakacak Harika Detoks İçeceği

Düzenli Olarak Muz Tüketirseniz Ve Yeteri Kadar Tüketirseniz Derhal Yağ Yakarsınız. Muzları çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Bunları en son tariflerde tüketebilir ve atıştırmalık olarak çiğ yiyebilirsiniz.

Bu yazıda, size bir muz içeceği için bir reçete vereceğiz, bu da göbek yağını yakmanıza yardımcı olacak. Düzenli olarak bu içeceği tüketirseniz, sonuçlar bir hafta içinde görülebilir. Her biri muzların pоtasyum açısından zengin olduğunu biliyor. Boksinin podyumya ihtiyacı var, kasları güçlendirmek ve beyninizdeki tüm toksinlerden kurtulmak için.

Muz, diğer besleyici maddelerle birlikte bunları topladığınızda yararlı ve etkili olabilir. Eğer bu içeceği tüketirseniz, metabolizmanızı bırakacak ve aşırı yağ yakacaksınız.

Malzemeler

  • 1 adet muz
  • 1/2 bardak yağsız yoğurt.
  • 1/4 zencefil ezmesi
  • Yarım kalıp peynir
  • 1 çorba, kestane
  • 2 çorba kaşığı keten tohumu

Yapılışı

Tek yapmanız gereken tüm malzemeyi tamamen karıştırmak ve bir blender kullanarak iyice karıştırmaktır. Önceden işlenmiş bir kahve öğütücünüz varsa, önce keten tohumu öğütün, sonra karıştırıcıya ekleyin.

Karıştırmayı tamamladığınızda, karışımı bir bardağa dökün ve enjekte etmeye başlayın.

Ağırlık Aşamasında – 5 Dakika İçinde Hazırla – 5 Gün İçilir

Yapabiliyorsanız, karışımı sabahları boş bir makinede içmeniz daha iyi olur. Pek çok besleyici madde ile zenginliğinizi sağlayacak, enerjinizi tüketecek ve günlük enerjinizi etkileyecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.