Karaciğerinizin Toksinlerle Doldurulduğunu ve Sizi Yağlandırdığını Belirtiyor (Nasıl Durdurulur)

04.10.2019
3.985
Karaciğerinizin Toksinlerle Doldurulduğunu ve Sizi Yağlandırdığını Belirtiyor (Nasıl Durdurulur)

Karaciğer vücudumuzdaki toksinlerin yok edilmesinden sorumlu olan organdır. Bedenimiz için, özellikle yaşadığımız bu zamanda ve yerde ve çevremizdeki bütün toksinler için çok önemlidir. Yani, onunla sorun yaşıyorsanız, toksinler mide bölgesinde yağ hücreleri toplayacak ve oluşturacaktır.

Yağlı Karaciğer Hastalığı Nedir?

Yağ karaciğer hastalığı, karaciğerde aşırı yağ veya normal miktarın% 5-10’undan fazla olduğunda görülür. Bu hastalık iki kategoriye ayrılır: alkollü ve alkolsüz.

Alkollü olanı aşırı alkol tüketimi sonucu olur ve alkolsüz olanı kolesterol seviyelerinin ve genetiğin hareketlerinden kaynaklanır.

Organlarınızın detokslanması gerekiyorsa, bazı belirtiler göreceksiniz. Bu, bizi bu makalenin yazılma nedenine getiriyor ve bu da organın detokslamaya ihtiyaç duyduğunu gösteren belirtileri size sunuyor.

Karaciğerinizin Temizlenmesine İhtiyacı Olduğunu Gösteren Belirtiler:

Kronik yorgunluk

Toksinler kas ağrısına ve yorgunluğa neden olur ve bunlar ruh hali dalgalanmalarına ve depresyona neden olur.

Alerjiler

Bu organ olması gerektiği gibi çalışıyorsa, alerjenleri yok eden antikorları serbest bırakır. İyi çalışmıyorsa, tüm alerjenleri depolar ve beyin kaşıntı, baş ağrısı vb. Neden olan histamin üretmeye başlar.

Aşırı Terleme

Karaciğeriniz gözden kaçırılırsa, işlevi azalır ve çok ısınır. Daha sonra, ısı vücuttan geçer ve aşırı terlemeye başlarsınız.

Ani Kilo Alma

Karaciğer toksinlerden düzgün şekilde kurtulmuyorsa, vücudunuzu formda tutmaya çalışsanız bile, yardımcı olmaz. Bunun nedeni, yağın içeride depolanması ve filtrelenmemiş tüm toksinlerin de orada kalmasıdır. Böylece karaciğer toksinleri düzgün şekilde filtrelemediğinde, dolaşan tüm yağlar geri gelir.

Ağız kokusu

Ağız hijyeni ile ilgilenirseniz ve nefesiniz hala kokuyorsa, karaciğer probleminiz olabileceği ve doktora gitmeniz gerektiği anlamına gelir.

Akne görünmesi

Bu organ arızalanırsa bazı hormonal dengeler ortaya çıkar ve akneye neden olur. Sivilce sorunlarına karaciğer neden oluyorsa, dışarıdan tedavi edilemezler ve başka bir uygun tedaviye ihtiyaçları olacaktır.

Karaciğer Hastalığını Tedavi Etmenize Yardımcı Olabilecek Ürünler

Karaciğeri tedavi etmek istiyorsanız, uygun bir diyet yapmanız gerekecektir. Daha fazla muz, zencefil kökü veya karahindiba kökü yemeyi deneyin. Yapabileceğiniz bir diğer şey ise, karıştırılmış bir muz ve Yunan yoğurdu, biraz zencefilli tomurcuk, iki kaşık fıstık ezmesi ve bir karahindiba kökü kaşığı ile yüzlü yapmak.

Bu güler yüzlü günde iki kez tüketin ve size sunacağı tüm avantajlardan yararlanın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.