Karaciğeri gençleştiriyor!

25.01.2019
729
Karaciğeri gençleştiriyor!

Karaciğer, lekeli hava koşulları, sigara, içki gibi alışkanlıklardan dolayı negatif etkilenir ve karaciğer yağlanması gibi muhtelif problemleri birliktesi getirebilir. Peki, karaciğer nasıl gençleşir, diye merak ediyorsanız işte yanıtı…

KARACİĞERİ EN ÇOK ARINAN…

Karaciğeri nebatsal ve natürel yollarla arınabilir, aşınmış olan karaciğerinizi ilk günkü gibi genç haline getirebilirsiniz. Ancak karaciğeri en çok arınan ve karaciğeri süratli bir biçimde gençleştiren en ehemmiyetli nebat demirhindi bitkisidir.

DEMİRHİNDİ NEBATIYLA…

Bu nebat aynı zamanda asap sistemine gözetir ve safra kesesi ile alakalı problemleri çözmeye destek eder. Yağlanmış ve içi zehir dolmuş karaciğeri demirhindi nebatıyla kısa vakitte daha önceki sıhhatine kavuşturabilirsiniz.

DEMİRHİNDİ ÇAYI..

Demirhindi çayını hazırlamak için olarak 1 litre suyu kaynatın. su kaynamadan evvel 20 gr demirhindi meyvesini suya ilave edin. İyice kaynadıktan sonra soğumaya vazgeçin. Çay soğuduktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere aç veya tok karnına harcamanız gerekir.

KARACİĞERİ GENÇLEŞTİREN ÇAY NASIL İÇİLMELİ ?

Bu çayı sabah ve akşam olmak üzere içerisine 1 çay kaşığı bal ilave ederek tatlandırıp içebilirsiniz. Ancak uzmanlar içerisine netlikle şeker koymamanızı nasihat ediyor.

Kaynak : Sabah

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.