Kadınlar İç Çamaşırı Hatalarından Nasıl Korunmalıdırlar

30.09.2019
1.236
Kadınlar İç Çamaşırı Hatalarından Nasıl Korunmalıdırlar

İç çamaşırı satın almak ve doğru sütyeni bulmak zaman alır. Ve sen her zaman konfor ve güzel arasındaki bu ikilemdesin. İç çamaşırı alırken neye karar vermelisin ? İşte her kadın iç çamaşırı alırken yaptığı en yaygın hatalar, ister külot isterse sütyen.

1. Vücudunuzun şekline uygun iç çamaşırı

Dürüst olalım, ne tür bir iç çamaşırın sizin için uygun olmadığını zaten fark ettiniz ve onu giymek istemenize rağmen  daha iyi değil. Neden güzel bir şey yapmak – bu kadar güzel değil mi? Bir armut beden şekli dantel şort giymeli, kavisli kadınlar ise yüksek topuklu iç çamaşırı giymelidir.

2. iç çamaşırı kumaş

Asla sıkı pamuklu veya likra malzemelerle dantelli iç çamaşırı giymeyin. Ayrıca, onları asla ipek ile de giymeyin. Oluşturucu bir pürüzlülük yaratacak ve hedeflediğiniz pürüzsüz ve zarif görünümü tahrip edecektir.

3. sutyen boyutu

Bölünmenizi daha dolgun hale getirmek için daha küçük bir sütyen giymiş efsanevi, aptalca bir şey. Her şeyden önce, sizin için çok küçük bir şey giydiğinizi ve ikincisi olduğunu gösterirsiniz – gerginlik kan akışınızı azaltır, bu da belinizde ve göğsünüzün altında rahatsızlık ve kaşıntı yaratabilir. Daha dolgun görünen göğüsler istiyorsanız – şınava yatırım yapın!

4. Shapewear

Uygun şekillendirici satın almak için aynı tavsiye burada da geçerli. Asla çok sıkı olan shapewear’ları satın almayın, çünkü aptal görüneceksiniz ve özellikle oturduğunuzda ekstra günler ortaya çıkacak, gün boyunca hissedeceğiniz rahatsızlıktan ve sıkı malzemelerin vücudunuz ve sağlığınız için sağladığı sağlıksız etkiden bahsetmemek, Kötü duruş, kaşıntı ve kan akışında azalma gibi.

5. İç çamaşırınızın rengi

Daima giydiğiniz bluz, etek veya pantolonun rengiyle aynı olmalıdır. Görünür bir siyah tığ işi bluzun altına kırmızı bir sütyen takmayla bir etki yaratmak istemiyorsanız… ancak, her gün için sadece bu tavsiyeye uyun.

6. Evin etrafında

Dışarıda yaptığın gibi aynı sütyeni takma. Dahası, sütyen takmayın! Sadece bir bluz veya bir gömlek giymiş olarak çıplak olduğunuzu düşünüyorsanız, bunun yerine spor bir sütyen giyin ve göğüslerinizdeki ve sırtınızdaki ağrıyı giderin.

7. iç çamaşırı malzemesi

Her zaman en az% 20 elastin içermelidir. % 100 pamuklu materyaller giyilmesi en sağlıklı ve en güzel olanıdır, ancak elastin bulunmamasından dolayı daha kısadır. Bu kıyafetler çok daha hızlı parçalanır.

8. Eşleşen sütyen ve külot

Bunu “özel durumlar kuralı” olarak düşünebilirsiniz, ancak her zaman eşleşen iç çamaşırları giyme eğilimindedir, çünkü diğer bakış açısıyla, çamaşır makinesine koymak için daima aynı iç çamaşır rengine sahip olacaksınız! Aksi takdirde, daha koyu veya daha fazla beyaz giysinin birikmesini beklersiniz… Günlük iç çamaşırınız – “uyku külotu” olarak adlandırılmalıdır. Asla çok fazla ipek veya dantel malzeme giymeyin, çünkü cilt için kötüdürler ve ayrıca kendilerini daha rahatsız hissederler.

9. Favori külot

Her ne kadar erkekler için ve ayrıca kadınlar için en çok arzu edilen külotların, tangalar olduğu kanıtlanmış olsa da, günlük bazda bunları giymeyin, çünkü vajin * florası için kötü olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.