Her Kadın Vicks VapoRub İle Bu 12 Püf Noktaları Bilmeli

27.08.2019
2.227
Her Kadın Vicks VapoRub İle Bu 12 Püf Noktaları Bilmeli

Günümüzde her kadın çalışmasa bile meşgul ve evi elinde tutuyor. Dairesini temiz tutmak, çocuklarına ve evcil hayvanlarına bakmak zorundadır. Ayrıca kendini unutamaz. Kadın her zaman güzel olmak zorunda.

Kural olarak, tüm bu şeyler için çok zaman ve para harcamak zorundayız. Tüm görevlerimizi yerine getirmek için birçok temizlik ürünü, ilaç ve başka şeyler alıyoruz. Ancak, yardımcı olabilecek birçok şey var.

Vicks VapoRub, çoğu durumda etkili olan popüler bir ilaçtır. İnsanlar öksürük, burun akması ve diğer sağlık koşullarını tedavi etmek için kullanırlar. Bugün sizin için, Vicks VapoRub ile evinize bakmanıza ve kendinize bakmanıza yardımcı olacak 12 püf noktamız var.

1. Bir böcek kovucu olarak kullanın Bu sinir bozucu böcekler her kadının kabusu. Kural olarak, onlardan kurtulmak için kovucu kullanıyoruz. Fakat evde böyle bir çare bulunmadığı durumlar vardır. Sonra Vicks VapoRub kullanabilirsiniz. Sivrisinekleri, sinekleri ve diğer küçük, sinir bozucu yaratıkları azaltmanıza yardımcı olacaktır.

2 . Baş ağrısından kurtulun Baş ağrısı aniden oluşabilir. Bazen çok güçlü ve hiçbir şey yapamayız. Kural olarak, bu sorunu çözmek için bazı ağrı kesici alıyoruz. Ancak sağlığımız için zararlı olabilirler. Bu nedenle, bu ilaçları, aynı derecede etkili olan ve sağlığınıza zarar vermeyen Vicks VapoRub ile değiştirebilirsiniz. Sadece alnına ve tapınaklarına merhem sürmelisin.

3. Temiz hava Odanızdaki havayı taze yapmak için ilacı kullanabilirsiniz. Sadece oda nemlendiricinize az miktarda merhem ekleyin. Eviniz uzun süre hoş bir koku ile doldurulacak.

4. Evcil hayvan kazalarını önleme Evcil hayvanlarımıza daima sevimli kediler ve köpek yavruları olmayı ve işlerini sokakta veya evde özel yerlerde yapmayı öğretiyoruz. Ancak, bazen istediklerini yaparlar ve yapmamaları gereken yerlerde çiş yaparlar. Sorunu çözmek için evcil hayvanlarınızın en çok “sevdiği” yerlere biraz merhem uygulamanız gerekir. Kokuyu sevmiyorlar.

5. Mobilyalarınızı kedinizden kurtarın Bazen başka bir kanepeyi mahvettiğinde kedinizi öldürmemek için kendinizi mümkün olduğu kadar kontrol etmeniz gerekiyorsa, bu ilaç tam size göre. Sadece Vicks VapoRub’u evcil hayvanınızın çizmeyi sevdiği şeylerin yanına bırakmak zorundasınız ve bu sorunu çözeceksiniz.

6 . Çatlaklarından kurtulun Çatlaklardan muzdarip binlerce kadın var. Kural olarak, onlardan kurtulmak için kadınlar oldukça pahalı olan ve çok zaman alan farklı prosedürlerden geçmek zorundadır. Vicks VapoRub bu durumda size yardımcı olabilir. Çözüm yolunu günlük olarak sorunlu alanlarınıza uygulamalısınız. İki hafta içinde ilk sonuçları göreceksiniz.

7. Ayak tırnağı mantarınızı tedavi Ayak tırnağı mantarı, kurtulmak oldukça zor olan oldukça yaygın bir sorundur. Vicks VapoRup bu durumda size yardımcı olabilir. Etkilenen çiviye uygulayın ve çorapları giyin. Yatmadan önce her gün yapın. Sabahları virüs bulaşmış çiviyi koparmayı unutma.

8 . Çürükleri tedavi edin Çürükler çekici değildir. Onlardan kurtulmak için Vicks VapoRub kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şey doğrudan etkilenen bölgeye bir miktar ilaç uygulamak ve çok yakında sorunu çözeceksiniz.

9. Enflamasyonu ve enfeksiyonu önleyin Birçok insan küçük kesik ve yaraların tehlikeli olmadığını düşünür. Ancak bir enfeksiyon meydana gelirse durum daha da kötüleşebilir. Bunu önlemek için etkilenen bölgeye az miktarda merhem sürmelisiniz. Bu şekilde yarayı temiz tutarsınız.

10. Topuklarına iyi bak Bu merhemi, topuklu ayakkabıların yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Sadece topuklarınıza ince bir tabaka çare uygulayıp çorapları giymelisiniz. Bir gecede çalışır. Sabah ayaklarınızı yıkamalısınız. Ponza taşınızı ölü deri hücrelerini temizlemek için kullanmayı unutmayın. Bu prosedürü günlük yapın ve çok yakında istenen sonuçları elde edin.

11 . Sırt ve kaslardaki ağrıyı hafifletir Vicks VapoRub sırt veya kaslarınızdaki ağrıyı hafifletmenize yardımcı olabilir. Sadece sorunlu bölgelere az miktarda merhem sürmelisiniz ve çok yakında rahatsızlıktan kurtulacaksınız.

12. Karın yağınızı azaltın Bu merhem düz bir göbek elde etmenize yardımcı olabilir. Kafur tabletini ezmeli ve pürüzsüz olana kadar alkol, Vicks VapoRub ve sodyum bikarbonat ile karıştırmalısınız. Çözümü karnınıza uygulayın ve plastik bir ambalajla sarın. Gecede bırak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.