Her Kadın Bu Basit Ve Şaşırtıcı Sırları Bilmeli

25.09.2019
40.523
Her Kadın Bu Basit Ve Şaşırtıcı Sırları Bilmeli

Güzelleşmek veya makyaj yapmak sık kullandığınız kozmetik ürünün ambalajı üzerinde göreceğiniz bilgiler değildir. Aslında, bu hileler basit ipuçlarına dayanıyor – cildinize zarar vermezken görünümünüzü iyileştirecekler. Bazı güzellik numaralarını bilmek, kadınlar için mutlak bir zorunluluktur, çünkü daha yüksek görünme arayışında para biriktirmenize yardım edeceklerdir.

Aşağıda, koyu renkli göz altı valizlerini ortadan kaldırmanıza, saçlarınızı temiz ve terletmenize ve yağlı doku sarkık göğüsleri gibi sorunları gidermenize yardımcı olabilecek on beş basit güzellik kesimi göreceksiniz.

Temiz saç

Herkes saçlarını temiz ve yumuşak tutmak istemektedir, ancak bunu gerçekleştirmek kolay değildir. Saçınızın hoş görünmesini istiyorsanız, denemek ve yapmak istediğiniz tek şey, şampuanınıza bir miktar okyanus tuzu eklemektir. bu daha az yağlı olabilir ve saçlarınızı uzun süre temiz tutmanıza yardımcı olabilir.

Kalın kirpikler

Kirpiklerin çok mu kalın? Endişelenme – kolaylaştırabilecek basit bir numara var. En son Aloe vera jeli, katartik ve bir E kapsülünü bir kapta birleştirin, sonra yatağa uzanmadan önce kirpiklerinize karışımın bir dokunuşunu uygulayın. Yöntemi sabahları tekrarlayın, kirpikleriniz eskisinden çok daha iyi görünebilir.

Koyu altı göz altı halkaları

Bir bitkisel yağ dokunuşunu toprak ile karıştırın ve maskeyi ortadan kaybolmaları için her hafta boyunca günlük altı göz altı halkalarınıza uygulayın. Uykusuzluk, gözlerin altındaki halkalar için en tipik açıklama olduğu için 7-8 saat uzunluğunda uyumayı tavsiye ediyoruz.

Selülit

Selülit, birkaç kişinin eziyet ettiği hoş olmayan kozmetik sakıncaları ilişkilendirir. Sıkıntıya neden olmak için oldukça yorucudur, ancak arkanızdayız – kil, su ve öğütülmüş zencefil dokunuşunu birleştiririz, sonra da etkilenen alana karışımı sürün ve yağ dokusunu boşaltın.

Pürüzsüz bacaklar

Elbette, bacaklarınızdan tüyleri almak için traş olursunuz, ancak bu metodoloji ile ilgili mesele, saçların hızlı bir şekilde geri çekilmesidir. bacaklarınızı ıslatmak için tek yapmanız gereken meyve suyu, karamel ve şekerin bir kombinasyonunu uygulamak ve ardından geleneksel epilasyon şeritleri gibi kullanmaktır. bu, tüm kılları bacaklarınızdan alabilir ve yumuşak ve kıvrık tutabilir.

Güçlü tırnaklar

Tırnaklarınız kırılgansa ve fermuar yardımcı görünüyorsa, onları bal, hindistan cevizi ve lavanta yağı karışımına batırın. tırnaklarınızı güçlendirir ve görünümlerini çabucak iyileştirir.

Siyah nokta

Yüzünüzdeki siyah noktalara değiniyorsanız, bal ve beyaz unları bir miktar suyla birleştirmeli ve maskeyi yüzünüze ve burnunuza uygulamalısınız. On dakika su ile durulayın ve bu yüzden siyah noktaların gitmiş olması gerekir.

Karanlık koltukaltı

Birçok kadın karanlık koltuk altlarına değiniyor ve konuyu tedavi etmenin bir yolunu bilmiyor. Cevap kolaydır – birçok patatesi öğütün, bir malzemenin içinden sıkın, ardından cildinizi aydınlatmak için günlük olarak koltuk altlarının suyunu ovalayın.

Güneş yanıkları

Kötü güneş yanıklarınız varsa ve tatilinizi mahvediyorsa, basit bir düzeltme var. Bikarbonatlı sodalı ılık bir küvet hazırlayın ve ihtiyaç duyulan birkaç rahatlama için içine daldırın.

Topuklu kaba cilt

Topuklarınız kaba ve sık sık çatlarsa, üzerlerine bir su, ACV ve soda bikarbonatı kombinasyonu sürün. cildin iyileşmesini kolaylaştıracak ve topuklarınızı yumuşak ve yumuşak tutacaktır.

Temiz yüz cilt

Yüzünüzü yumuşak, yumuşak ve temiz tutmak ister misiniz? Bazı karbon tozlarını bir jelatin ve su dokunuşuyla birleştirin, sonra karışımı düşük ateşte pişirin ve bir dokunuş soğuduğunda yüzünüze uygulayın. Yöntemi günlük olarak tekrarlayın; yüz cildiniz hiç olmadığı kadar iyi görünebilir.

Beyaz dişler

Dişleriniz lekeli ve sağlıksız görünüyorsa, çileği 0,5 oranında kesin, bir bikarbonat sodası serpin ve onunla ovalayın. Karışımı haftada birkaç kez kullanın, dişleriniz hiç olmadığı kadar beyaz olsun.

Taze yüz cilt

Yüz cildinizin donukluğuyla mücadele etmek istiyorsanız, günlük olarak bazı Aloe vera jellerini ovalayın. bu cilt hücrelerini yenileyebilir ve yüz cildinizi eskisinden daha yüksek görünebilir.

Saç kokusu

Saçınız sağlıksız kokuyorsa, tarakınıza en sevdiğiniz kokuyu dokunup saçınızı tararsınız.

Sarkık göğüsler

Sarkık göğüslerinizi dikmek için, yatmadan önce gece boyunca üzerlerine biraz petrolatum sürün. bu, cildinizin yapışmasını geri getirebilir ve bir kez daha sarkıklıktan durdurabilir.

YORUMLAR

  1. Irem dedi ki:

    Ne’ce yazıyor olabilirsiniz mi acaba¿