Her Gece Aynı Saatte Çalar Saat Olmadan Uyanmak, Dikkat Etmeniz Gereken Bir İşaret Olabilir.

07.11.2019
4.444
Her Gece Aynı Saatte Çalar Saat Olmadan Uyanmak, Dikkat Etmeniz Gereken Bir İşaret Olabilir.

Her gece aynı saatte çalar saat olmadan uyanmak, dikkat etmeniz gereken bir işaret olabilir. Siz, vücudunuzdan akan, farkında olmadığınız bir enerjiniz olan bir insansınız. Önceki makaleler, Geleneksel Çin Tıbbında kullanılan enerji meridyenlerini açıkladı. Bu enerji meridyenleri, akupunktur ve akupunktur uygulamaları için önemlidir.

Vücudun enerji meridyenleri, eski Çin tıbbına göre, günün farklı zamanlarında vücudunuzun farklı bölgelerine enerji veren bir saat sistemine de bağlıdır. Her gece saat 3 ile 5 arasında uyanmak, vücudunuzun karşılık gelen kısmındaki enerjilerin engellendiğini veya zayıf olduğunu gösteren bir işarettir.

9:00 PM ve 11:00 PM ARASINDAKİ SORUN GİDERME

Çoğu insan için genellikle 9 ve 11:00 arasında yatma zamanıdır. Bu süre zarfında uykuya dalmakta güçlük çekmek, aşırı stresin ve günlük endişelerin bir işaretidir. Olumlu mantralar, meditasyon veya art arda kas gerginliği ve rahatlama egzersizleri uyumanıza yardımcı olmak için tavsiye edilir.

11:00 ve 13:00 arasında uyanma

Eski Çin tıbbına göre, bu zaman dilimi safra kesesinin enerji meridyeninin aktif olduğu zamandır. Bu zaman diliminde uyanmak, duygusal hayal kırıklığı ile ilişkilidir. Uyumaya geri dönebilmek için koşulsuz kendi kendine kabul ve başkalarının affetmesi için pratik yapın.

1:00 ve 3:00 arasında uyanma

Bu, Çin tıbbı vücut saati ve karaciğer ile ilişkili enerji meridyenidir. Bu zamanda uyanmak, öfke ve aşırı yang enerjisi duygularıyla ilişkilidir. Soğuk su içmeyi ve gece boyunca huzur içinde dinlenebilmeniz için sinirlenmenize neden olan durumun sahipliğini almayı deneyin.

03:00 ve 05:00

arasında uyanmak, öğleden sonra 05.00 ile uyanmak , ciğerlerden geçen enerji meridyeniyle ve üzüntü duygusuyla ilişkilidir. Uyumaya devam etmek için biraz yavaş, derin nefes almayı deneyin ve size yardımcı olmak için Yüksek Gücünüze olan inancınızı ifade edin.

Uyandığınız saat : 15: 00 -17: 00 arasındaysa, sizi Yüksek amacınıza uyarlamak için gönderilen mesajlara dikkat etmeniz konusunda sizi uyaran Yüksek Güç’ün bir işareti de olabilir. Uyanıklık için bu önemli zaman çerçevesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.