Güneşten Oluşan Lekeleri Doğal Çözüm İle Geçirebilirsiniz

26.10.2019
3.731
Güneşten Oluşan Lekeleri Doğal Çözüm İle Geçirebilirsiniz

Çiller, yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri genellikle güneşin melanine zarar veren ve geçici veya kalıcı renk bozulmasına neden olan zararlı ultraviyole ışınlarından kaynaklanır. Genellikle, bu lekeler yüz ve ellerde gözlenebilir, ancak güneşe maruz kalan gözenekler ve cilt üzerinde her yerde görülebilirler. Bu yazıda, size Ayurveda standartlarına dayanan ve eski Hint geleneksel tıbbından elde edilen basit bir çare sunacağız.

Bu bakımdan, limon gözeneklerinizi ve cildinizi aydınlatan ve gözeneklerin ve cildin soyulmasına yardımcı olan olağanüstü bir bileşendir. Aynı şekilde, zerdeçal cildi parlatma güçlü ve aynı zamanda cilt sağlığını ve genç görünümünüzü korumak için güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

Bu ilaç nasıl hazırlanır

hazırlık

1 çay kaşığı zerdeçal tozu 1 çay kaşığı limon suyuyla karıştırın. Homojen bir agrega elde edene kadar iyice karıştırın. Bu karışımı etkilenen bölgeye uygulayın ve yüzünüzü soğuk suyla yıkamadan önce 15 dakika boyunca çalıştırın. Günde bir kez duş almadan önce bu tekniği yapın. Net bir etki elde edinceye kadar bu tedaviye devam edin.

Uyarı

İlaçtan hemen sonra gözeneklerinizi ve cildinizi güneşe maruz bırakmamalısınız. Gözenekleriniz ve cildiniz çok hassassa, limon suyunu sütle değiştirin veya suyunu biraz suyla seyreltin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.