Gripten gözeten narenciye kürü

Reklam

Hava başkalaşımının sıkça yaşandığı şu günlerde hastalanmamak için bağışıklık sisteminizin güçlü olması gerekiyor. Bu surattan perhizinizde işlenmiş ve kolili yiyeceklerden uzak durmalı, bağırsak arkadaşı besinler harcamalı ve mevsimin en taze yiyeceklerini harcamalısınız. İşte Dr. Ümit ;Aktaş’ın gribe kalkan olan narenciye kürü tasviri!

Şayet sık hastalanıyorsanız kendinize bakmanızın zamanı gelmiştir sevgili okur. Özellikle mevsim geçişlerinde, bağışıklık sisteminiz pek güçlü değilse grip kaçınılmazdır. İşte bu kısır döngüye son verecek bir kürden bahsedeceğiz bugün sizlere. Dr. Ümit Aktaş’ın sıhhatli hayat için gripten gözeten narenciye kürü tasviri ile hastalık neymiş unutacaksınız. İşte detayları…

Malzemler:

  • 1 adet mandalina
  • 1 adet limon
  • 1 adet greyfurt
  • Yeşil çay

Hazırlanışı:

Meyve suyu karışımını, bir tatlı kaşığı yeşil çayı ve meyve kabuklarından birer parmak ebadında kesin ve robota ilave edin.

Sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim, dilerim Aileniz ve Siz uzun ve sağlıklı bir ömür geçirirsiniz.. Bu yazıyı beğenirseniz daha fazla insanın faydalanmasını sağlarsınız. 1 iyilik için en solda bulunan aşağıdaki beğen👍 tuşuna basmayı lütfen ihmal etmeyin.

Reklam

Yorum Yaz