Evde Yapabileceğiniz İşlem Sayesinde Çekici Ve Kalın Kaşlara Sahip Olabilirsiniz

08.10.2019
5.159
Evde Yapabileceğiniz İşlem Sayesinde Çekici Ve Kalın Kaşlara Sahip Olabilirsiniz

Bugün, evde kalın, güzel kaşlar yetiştirmek için çok basit ama süper etkili, doğal bir ilacı paylaşacağım.İnce kaşlarınız varsa ve herhangi bir makyaj yardımı olmadan güzel kalın kaşlar elde etmek istiyorsanız, bu yazıyı okuyun. İnan bana kızlar, bu gerçekten mümkün ama en az 3 ay boyunca sabırlı olmalısınız.

Sadece günde 3 ay süreyle aşağıdaki ilacı kullanın ve diş ipliği için gitmenize izin verilmiyor, hatta ekstraları kaldırmak için salona gitmeyeceksiniz. Çok kötü göründüğünü biliyorum ama 3 ay büyümesine izin verin.

3 ay sonra sadece hanımefendi hanıma gidin ve ona sadece ekstraları çıkarmasını söyleyin, ona hiçbir şekillendirme gerekmediğini, sadece sadece ekstraları çıkarmasını söyleyin.

Gelecek 2 ay boyunca sadece tedaviyi takip edin ve sadece ekstra tüyleri alın. Gelecek 2 aydan sonra kaşlarınıza hafif bir kemer şekli vermesini söyleyebilirsiniz. Doğal olarak güzel kaşlarınızın tadını çıkarın

Şimdi size çare anlatayım

Bunun için ihtiyacınız olacak

  • Hint yağı + E vitamini yağı

İkisini de eşit miktarda karıştırın ve yağınız kullanıma hazırdır. Kaş fırçanızı bu yağa batırın ve bu yağı kaşlarınıza her gün uygulayın ve uykuya dalın

Serum kıvamı gibi serum istiyorsanız, içine biraz aloe vera jeli ekleyebilir ve iyice karıştırabilirsiniz. Kaş tüylerinizdeki büyüme serumu kullanıma hazır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.