Eşiniz Veya Sevgiliniz İle El Ele Tutuşma Şekliniz İlişkiniz Hakkında Bakın Neler Söylüyor

09.10.2019
2.411
Eşiniz Veya Sevgiliniz İle El Ele Tutuşma Şekliniz İlişkiniz Hakkında Bakın Neler Söylüyor

İlişkide yaptığınız şeylerin her küçük işareti, iki ortak hakkında söylenecek çok şey var. Halka açık yerlerde öpüşmek, arkadaşlarla akşam yemeği yemek, aileye giriş ve ayrıca el ele tutuşmak.

El ele tutuşarak, partnerinizin yaptığı gibi ve bunu yaparken hissettiği güven, aslında psikolojik bir çalışma konusuydu.

Avuç içi elele

Bu sayede elleriniz yüzeylerinin çoğuna birlikte dokunuyor. Aynı zamanda ilişkide baskınlık gösteriyor – elini öne doğru tutan, avuç içi aşağıya dönük olan lider.

İç içe parmak ile el ele tutuşarak

Bu aynı zamanda, özellikle gençler arasında, son zamanlarda en tipik el tutma stillerinden biridir. Bunu partnerinizle yaparsanız, sadece fiziksel çekicilikle değil, daha derin duygularla bağlandığınızın bir işaretidir. Ayrıca, güven ve özen gösterir, aynı zamanda ruhlarınız arasında samimiyet ve ilişkinizde daha derin bir anlayış gösterir.

Yanlışlıkla dokunma

Yürürken ve bir şeyleri tartışırken veya sadece eşinizle birlikte yürüyüşün ve görüntünün tadını çıkarırken yanlışlıkla el ve parmaklarınızla dokunuyorsunuz, ama hiçbir zaman hem yürüme hem de el ele tutuşarak devam etmiyorsunuz. Bu işarete çok dikkat edin – diğerinin ellerine dokunmakla uzayan kişi, genellikle daha duygusal olan ve ilişkide daha fazla his kazanan kişidir. Çalışmanın sonuçları, bu ilişkinin flört, tutku ve sevgiden çok dostluk ve derin akıl bağlantısına dayandığını göstermektedir.

Sadece parmaklarınla ​​elele

El ele tutuşmanın bu yolu, sağlıklı ve istikrarlı, geleceğe dönük bir ilişkinin işaretidir. Bir başkasının parmağını elinde tutan kişi, saygılarını ve sadakatini bu yolla göstererek, eşine karşı “hizmetlerini” korurken, elini tutan kişi ise sadakat ve bağlılık gösterir.

El ele tutuşarak “resmi yol”

Filmlerde olduğu gibi el ele tutuşursanız, bir erkek eşin kadını bir restorana veya bir törene sokması gibi, ilişkide bir güvenlik işaretidir. Bu şekilde, kız aslında erkekte baskınlık seviyesini yükseltir, destek ve yardıma ihtiyacı olduğunu ve “kırılgan oynadığını” gösterir.

Bilek tutma

Bu, el ele tutuşmanın çok yaygın ve rahat bir yolu değildir. Ayrıca, fiziksel ilişki ve baskınlık, saldırganlık ve vahşi tutkunun bir işaretidir. Bu, ortakların bencil özelliklerini gösteren bir jesttir ve gerçekte, ruhlarınız bedenleriniz olduğu kadar bağlı olmadığında, birbirinize ihtiyaç duyduğunuzu gösteren bir “gösteriş” işaretidir.

Parmaklarınızla hafifçe iç içe geçme

Herhangi bir ek güç gerekmedikçe, el ele tutuşmanın, basitçe yürümenin ve birbirleriyle sürekli oynamanın bu şekilde gerçek bir sağlıklı ilişki, güven ve bağlılık işaretidir. Bağlantılı olduğunuz anlamına gelir, ancak aynı zamanda diğer kişinin kişisel alanını da takdir edersiniz, ancak arada sırada yaptığınız hafif dokunuşlarla sürekli olarak burada olduğunuzu aklınızda tutarsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.