Doktorların Şaşırdığı Tarif Dizleri Yeniliyor Ve İyileştiriyor

15.10.2019
50.925
Doktorların Şaşırdığı Tarif Dizleri Yeniliyor Ve İyileştiriyor

Birçok insan yanlış vücut duruşu nedeniyle eklemlerde, bacaklarda ve dizlerde ağrı çekiyor. Bu problem ciddidir ve daha fazla komplikasyona neden olabilir, fakat neyse ki eklemlerinizi ve dizlerinizi yağlayacak ve hareketliliğinizi artıracak basit bir doğal çözüm vardır.

Gerekli malzemeler

 • 2 yemek kaşığı sığır jelatin
 • 3 yemek kaşığı kuru üzüm
 • 4 yemek kaşığı Susam tohumları
 • 8 çay kaşığı keten tohumu
 • 200 gr. bal
 • 40 gr. kabak çekirdeği

Nasıl Yapılır

Tüm malzemeleri bir kasede karıştırın, sonra pürüzsüz bir doku elde edene kadar karıştırın. Çözeltiyi bir kavanozda aktarın ve buzdolabında saklayın.

Nasıl kullanılır

Kahvaltı ve öğle yemeğinden önce günde iki kez ilaç bir çay kaşığı tüketin. Bağ dokularınızı güçlendirir, bağ ve tendonlarınızı güçlendirir ve genel sağlığınızı geliştirir.

Aileniz ve Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın..

YORUMLAR
 1. Nebahat dedi ki:

  Merhaba,
  Tarifiniz için çok teşekkür ederim,kafama takılan bir mesele şudurki, jelatin dediğiniz şey hayvansalmı bitkiselmi? Bir müslümanın kullanması nekadar doğru? Açıklık getirirseniz sevinirim. Saygılarımla.

  1. Admin dedi ki:

   Aldığınız jelatin ürünün üzerinde sığır jelatin yazması gerekir çünkü sığır jelatin islami usullere uygun olarak kesiliyor o yüzden sığır jelatin yazmasına dikkat edin ben şimdi yazının içindede düzelteceğim sığır jelatini diye sorduğunuz soru için teşekkür ederiz saygılar..

  2. Sahinde dedi ki:

   Sığır jelatini diyor ya,bunun hayvanı bitkiseli var mı daha

   1. Admin dedi ki:

    evet efendim var sığır jelatini ayrı internetten araştırırsanız görebilirsiniz.

 2. Tülay dedi ki:

  Merhabalar benim midemde mide fıtığı ve böbreğimde taş var bu karışımı kullandığımda dizlerim için diğer dediğim rahatsızlıklara zarar verirmi. Birde nekadar süre kullanılır teşekkürler