Doğduğunuz Aylara Göre Ne Tür Bir Kadınsınız

19.10.2019
61.772
Doğduğunuz Aylara Göre Ne Tür Bir Kadınsınız

Doğduğumuz ayın senin hakkında çok şey söyleyebileceğini biliyor muydun? Doğum ayı, kişinin karakterini belirleyebilir ve tutumdan kariyerine kadar her şeyi etkiler. Bu nedenle, ne kadar uzun olduğunuzu, bir yetişkin olarak vücut kitlenizi, hastalıklara ne kadar yatkın olduğunuzu ve hatta ne kadar yaşayacağınızı etkileyebilir.

OCAK

Ocak ayında doğmuş olmanız, analitik, bağımsız ve doğuştan bir lider olduğunuz anlamına gelir. Dahası, yaratıcı, karizmatik, inatçı, hırslı ve ciddisin. Öğretmeyi ve öğretilmeyi seviyorsunuz ve insanlar doğal olarak sizi takip edecek. Organize, düzenli, çalışkan ve akıllı olduğunuzu biliyorsunuz. Dahası, diğer insanları nasıl mutlu edeceğini biliyorsun, çünkü çok dikkatli olmalısın. Hastalıklara karşı dirençli olursunuz, ancak soğuk algınlığı, Alzheimer, Crohn Hastalığı ve epilepsiden muzdarip olabilirsiniz. Ek olarak, çocukları seviyorsunuz ve harika sosyal yetenekleriniz var.

ŞUBAT

Eğer Şubat ayında doğduysanız, hayatınızın çoğunu o özel birini arayacağınız anlamına gelir. Başkalarını çok önemsiyorsun ve harika bir ebeveyn oluyorsun. Dahası, sessiz, utangaç, dürüst, mütevazi, sadık ve ılımlısın. Özgürlüğü ve saldırganlığı seviyorsunuz. Ancak, kolayca incinebilir ve inatçı olabilirsiniz. Ayrıca uyku bozukluklarına yatkın olduğunuzu ve muhtemelen sanatla ilgili bir şeyler yapacağınızı gösterir.

MART

Mart ayında doğan insanlar şöhret kazanmaya ve çok para kazanmaya meyillidir. Ancak, sadakatsizlik ve bağımlılık eğilimlidirler. Sevimli, şefkatli, gizli, utangaç, dürüst ve sempatikler. Diğerleri sizi güvenilir, kibar ve minnettar buluyorlar. Seyahat etmeyi, dikkat etmeyi ve ev dekorunu seviyorsunuz. Hastalıklar söz konusu olduğunda, astımdan şikayetçi olmanız muhtemeldir.

NİSAN

Eğer nisan ayında doğmuşsanız, inatçı, itici ve otoritersiniz. Ayrıca, doğal bir karizmaya ve birçok arkadaşa sahipsin. Yaratıcı, zeki, aktif ve dinamik birisin. Dahası, diplomatik, cömert, aceleci, duygusal ve hareketli birisin. Baş ve göğüs sorunları, alkolizm, otizm ve depresyon eğilimlidir.

MAYIS

Eğer Mayıs ayında doğmuşsanız, otorite ve değer evliliğine saygı duyduğunuzu gösterir. Yalnız vakit geçirmekten ve derin duygulara sahip olmaktan zevk alırsınız. Hayal kurmayı ve iyi bir hayal gücüne sahip olmayı seviyorsun. Dahası, çok güzelsiniz ve edebiyatı, seyahat etmeyi ve sanatı seviyorsunuz. Diyabet ve glokom hastasınız.

HAZİRAN

Eğer haziranda doğduysanız, romantik ama kıskançsınız. Aynı zamanda fantastik bir sevgili, kibar, kibar, hassas, esprili ve konuşkan. Dedikodu yapma eğiliminiz var ve inatçı ve kolayca inciniyorsunuz. Dahası, görme sorunları olabilir.

TEMMUZ

Temmuz ayında doğmuşsanız, sempatik, içten, alaycı, eksantrik, hassas ve gizli olmanız muhtemeldir. Sen karamsar, affedici ve kendinle gurur duyuyorsun. Ek olarak, çalışmakta zorluk çekmezsiniz ve kolayca yeni arkadaşlarla tanışıyoruz. Yalnız olmayı seviyorsunuz ve diyet, depresyon ve görme ile ilgili konulara duyarlısınız.

AĞUSTOS

Ağustos’ta doğan insanlar sevgi dolu, evliliğe değer verir, takım ruhuna sahiptir ve başkalarına ilham verir. Çekici, cesur, cömertler ve şaka yapmayı severler. Ayrıca, para onlara kolayca gelir ve kolayca kıskanç olabilirler. Sanat, müzik ve savunma alanında yetenekli. Problemli öğrenciler olabilir ve çok çalışmaktan sağlıkla ilgili sorunları yaşayabilirler.

EYLÜL

Eylül ayında doğduysanız, zeki, esnek, manevi, sabıka ve dikkatli olduğunuzu gösterir. Ayrıca, sakin, ayrıntılı, organize ve bilgili. Durumları fazla analiz etme eğiliminiz var ayrıca başınızı belaya sokabilir. Özellikle bir ilişki söz konusu olduğunda ve depresyona eğilimli olduğunuzda çok seçici olabilirsiniz.

EKİM

Ekim’de doğmuşsanız, şanslısınız, tartışmacı, iyi bir lider ve sohbet etmeyi sevdiğiniz anlamına gelir. Ancak, kolayca sinirlenebilir ve hayal kurmayı sevebilirsiniz. Dürüst, adil, duygusal ve fikirlisiniz. Uzun bir yaşam sürmeye mahkumsunuz.

KASIM

Kasım’da doğmuşsan, empatik, pozitif, eşsiz ve zekisin. Başkalarına örnek veriyorsunuz ve örnek veriyorsunuz ve cesur, cömert ve sevimlisiniz. Sık sık başkalarına örnek olur ve mükemmel bir öğretmen olursunuz. Dahası, çalışkan, inatçı ve romantiksiniz. Depresyona ve yorgunluğa duyarlısınız.

ARALIK

Aralık ayında doğduysanız, istikrarlı bir yaşam tarzına değer verdiğiniz ve vatansever, sadık, cömert ve dürüst olduğunuz anlamına gelir. Numara yapmıyorsun ve kısıtlamalardan nefret ediyorsun. Astım ve alerjilere yatkınsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.