Doğal Kür Sayesinde Felç Geçiren El ve Ayak için Kesin Çözüm

23.12.2019
163
Doğal Kür Sayesinde Felç Geçiren El ve Ayak için Kesin Çözüm

Almanya’da yapılan bir araştırmaya göre felç geçirmiş organları tedavi eden en sağlıklı ve doğal yöntem turşu tuzu ve zeytinyağı. Yalnızca felç vaziyetinde değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız olan organların iyileşme sürecinde bu karışım oldukça faydalı.

Yapılan bir deney sonrasında ayak parmakları felç geçiren bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları tamamen açılmış ve hareket etmeye başlamıştır.

Şayet sizin veya etrafınızda ki herhangi bir insanın böyle bir problemi var ise altta vereceğimiz kür ile iyileşme sürecini hızlandırması yararlı olacaktır.

Zeytinyağı ve Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler:

  • 1 litre doğal saf zeytinyağı
  • Yarım kilo turşu tuzu

Hazırlanışı:

1 litre saf zeytinyağı ile yarım kilo turşu tuzu bir kabın içerisinde karıştırılır. Basitlik olması açısından 2 buçuk litrelik bir içecek şişesinde malzemeleri karıştırabilir ve saklayabilirsiniz.

Karışımı güneş alan bir etrafa koyun. Basitlikle erişebileceğiniz bir yer olursa daha iyi olacaktır. Zira karışımı gün içinde çalkalamanız tuzun iyice yağın içerisinde erimesinde yardımcı olacaktır. Hava sıcaklıkları 25-30 derece ortamındayken 10 gün süresince karışımın güneşte kalması yeterli olacaktır.

Zeytinyağı turşu tuzu karışımı hazır hale geldikten sonra felçli bölgeye yeniden güneşin bol bulunduğu bir etrafta tıpkı güneş yağı gibi sürülerek uygulanır.

Karışımı uyguladıktan hemen sonra sürülen bölgede ki hareketlenme herkes tarafından dikkat çekecektir. Yarım saat boyunca güneşte kaldıktan sonra ılık su ile yeniden masaj yaparak bölgeyi yıkayın.

Bu uygulamayı haftada 3 kere uygulamanız yeterli olacaktır. Bu kadar basit bir uygulamanın etkilerini görmek için şayet siz veya etrafınızdan birilerinin ihtiyacı var ise kesinlikle uygulayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.