Demleyip harcandığında kan şekerini balansta yakalıyor!

18.02.2019
84
Demleyip harcandığında kan şekerini balansta yakalıyor!

Dulavrat otu kökünün sıhhatimiz açısından rakamsız verimleri bulunmaktadır. Natürel bir insülin olan dulavrat otu kökünün hiç dinlemediğiniz verimleri…

Dulavrat otu kökü, hastalıklarla gayret eden, antioksidanlar ile dolu natürel bir antibakteriyeldir. İşte dulavrat otu kökünün olağanüstü verimleri…

KANI ARINDIRIR

Çalışmalar, dulavrat otunun detoksu ile uzuv sıhhatini iyileştirebildiğini göstermektedir. Aynı zamanda cilt yüzeyine sıhhatli kan dolaşımını teşvik eder.

LENFATİK SİSTEMİ GÜÇLENDİRİR

Dulavrat kökü, kanı arınarak ve lenfatik sistemin sıhhatini iyileştirir. Ayrıca muhtelif hastalıklarla da gayret eder.

NATÜREL DİÜRETİK OLARAK ÇALIŞIR

Dulavrat otu kökü, böbrekleri uyarmak ve detoksifikasyon indüklemek için natürel bir idrar söktürücü olarak çalışır. Bedenin fazla su ve sodyumdan oluşan kabarıklığını önlemek için idrara çıkma harekâtını destekler.

CİLDİ İYİLEŞTİRİR

Dulavrat otu kökü, iltihaplı sivilce egzama, sedef hastalığına iyi kazanç. Enflamasyonu eksiltmek ve tahriş olmuş cildi uysallaştırmak için bedeni dahili olarak soğutur.

DİYABETE KARŞI KORUNMA YAPAR

Dulavrat otu inülin ismi verilen çözünür ve prebiyotik bir lif içerir. İnülin, sindirimin iyileştirilmesine dayanakçı olur ve natürel olarak kan şekeri seviyesini de düşürür.

KANSERLE GAYRET EDER

Dulavrat otu içerisinde arktiken içerir. Araştırmalar, arktikenin, insan akciğer kanseri hücrelerini, karaciğer kanseri hücrelerini ve mide kanseri hücrelerini öldürmeye dayanakçı olabileceğini göstermiştir.

ARTRİT’İ GELİŞTİRİR

Anti-enflamatuar özellikleri sayesinde dulavratı otu kökü, artrit semptomlarını iyileştirme özelliğini kapsar. Beynelmilel Romatizmal Hastalıklar Dergisi’nde yayınlanan bir çalışmaya göre, dulavrat otu, eklem hastalığından muzdarip olan hastalara iyi gelmektedir.

BÜYÜMÜŞ DALAĞIN REHABİLİTASYONUNA DAYANAKÇI OLUR

Dulavratı otu, karaciğer sıhhatini iyileştirirken dolaşıma teşvik eder ve cerahatle savaşarak genişleyen bir dalağı rehabilitasyon eder.

BADEMCİK ENFEKSİYONU İLE SAVAŞIR

Dulavrat otu kökü, tonsillit için natürel bir dermandır. Enflamasyonu eksiltmeye, sızıyı gevşetmeye ve yara iyileşmesini süratlendirmeye dayanakçı olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.