Damarlarınızı Doğal Gıdalarla Temizlemenin Yolları

23.09.2019
290
Damarlarınızı Doğal Gıdalarla Temizlemenin Yolları

Artery alan birimi, gazı bağırsaklardan her alternatifine vücudun bir parçası olarak taşıyan şeklin otoyollarını oluşturur. Bu ana yol, her ana yol gibi, sıkışıp kalmazsa en iyi şekilde çalışır. Bunu engellemenin en etkili yolu diyetinizi gözlemlemektir. Alternatif yaşam tarzı kaynaklı tüm koşullar gibi, kardiyopati de genellikle sağlıklı seçimler oluşturarak önlenir.

Birlikte verilen reçeteli ilaçlar yerine, başlangıçta bu arter tıkanmamış yiyeceklerin bir kısmını düşünün. Bu şekilde sert ilaçların en-boy etkilerinden kaçınırsınız ve vücuda sürekli olarak çok önemli mineraller ve besinler sağlar.

Organik Kuşkonmaz

Organik kimyager ve yazar Shane yazarı, Tezgah Üstü Doğal Tedaviler olarak adlandırılan bir kitap yazdı ve içinde kuşkonmazın vücuttaki yüzbinlerce mil damarı ve atardamardaki basıncı azalttığını ve kan pıhtılarını tutar.

Zerdeçal

Arterlerin sertleşmesi veya sertleşme iltihaptan kaynaklanır. zerdeçal baharatı zerreciklerinden birazcık bu iltihabı azaltmaya yardımcı olur. Zerdeçaldaki kurkuminin, atardamarlardaki yağ birikimini yirmi beşten fazla azalttığı tartışılmaz bir 2009 çalışması.

Organik Kızılcık

Metalik elementten yapılan kızılcıkların vücutta zararlı steroid alkolünü (LDL) düşürmeyi ve duyarlı steroid alkolü (HDL) kaldırmayı kolaylaştırdığı gerçeğini destekleyen montaj kanıtı vardır. Bilgi, bu tatil favorisinin tüketiminin kardiyopati riskinizi dördüncü yüzyıla kadar azaltacağını belirtir.

Spirulina

Spirulina, arter duvarlarını gevşetirken, birim alandaki normalize edici kuvveti kolaylaştıran bir süper gıda olarak düşünülmektedir. Bu siyanobakteriler genellikle takviye veya toz halinde bulunur, bu da smoothie’lere veya alternatif yiyeceklere yer vermeyi basitleştirir. Günlük dört doz olan 500mg, kolesterolü% 100 oranında azaltabilir ve yerine koyma çalışmasını sürdürerek HDL kolesterolünü V günü kadar yükseltir.

Organik Karpuz

Karpuz, ideal bir yemek olmanın adını içerir. Florida Eyalet Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, Birleşmiş Milletler teşkilatının, karpuzda bulunan aminoalkanoik asidin (L-sitrülinin) dört, 000mg takviyesini aldığını, altı hafta kadar kısa bir sürede birim alan için geçerli bir indirim olduğunu keşfetti. Analiz, bu aminoalkanoik asidin, vücudunuzun kan damarlarını genişleten gaz çıkmasına yardımcı olduğunu not ediyor.

Tarçın

Sabahları ara sıra yapılan bir tarçın demiri kan içindeki yağları geri almak ve plakların birikmesini önlemek için yeterlidir. Tarçın ayrıca tehlikeli steroid alkolünü yirmi beşin üzerinde azaltır ve metabolizmayı arttırır.

Organik Nar

Organik narlarda bulunanlar gibi antioksidanlar, arterlerin iç duvarlarını yaralanmaya karşı korur. Ulusal Bilimler Akademisi’ne uymakla birlikte, doğal nar suyu içmek, vücudu, kan damarı ana yolunu açık ve akan tutan gaz vermeye teşvik eder.

Diğer ipuçları

Sağlıklı bir beslenmenin ezilmesine ek olarak, ardından gelenleri hayatınıza dahil edin:

Sigara içmeyin
Haftada en az üç saat egzersiz yapın – Düzenli
aralıklarla sağlıklı kilo değişimini sürdürün
Stresi yönetin
Sağlıklı kalmanızı sağlayacak sağlıklı kişilerle şirketi koruyun

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.