Dahi Bir Öğrenci Ameliyatsız Diyetsiz ve Antrenmansız Bir Haftada 15 Kilo Zayıflama Yöntemi Buldu

10.01.2020
23.442
Dahi Bir Öğrenci Ameliyatsız Diyetsiz ve Antrenmansız Bir Haftada 15 Kilo Zayıflama Yöntemi Buldu

2019 ilkbaharında, Dünya Endokrinologlar Kongresi’nde önemli bir olay oldu. Bilim topluluğunun en iyi temsilcileri, sahnede duran mütevazı genç bir kızı 10 dakika boyunca ayakta alkışladı. Alkışlanan Mehtap – 19 yaşında bir Türk öğrenciydi. Böylesine büyük ilgiyi gören vatandaşımızın sunumu fazla kilo problemi yaşayan insanlar için, özel diyetler yapmadan, gıda alımında özel kısıtlamalar gerektirmeden, oldukça kısa sürede zayıflamayı mümkün kılan yeni ilaç hakkındaydı.

Mehtap kullanımı esnasında alınan kalori miktarı hesabı gerektirmeyen dahiyane bir ilaç fikri sundu. Bu fikrin hayata geçirilmesi ile Uluslararası Tıp Birliği, Endokrinoloji Enstitüsü, Biyoteknolojik Çalışmalar Merkezi ve daha birçok uzman çalışmıştır. Günümüzde bu ilaç kullanımda ve harika sonuçlar göstermektedir.

Bu ilacın milyonlarca hayatı nasıl kurtaracağını, dünyanın bütün insanlarına nasıl güzel bedenler armağan edeceğini ve Türkiye Vatandaşlarının bu ilacı nasıl alabileceklerini bugünkü makalemizden öğrenebilirsiniz.

Muhabir: Mehtap, siz dünyanın en meşhur on tıp fakültesi öğrencilerinden bir tanesisiniz. Neden özellikle fazla kilo problemiyle ilgilenmeye karar verdiniz?

Bu konudan medyada bahsetmek istemiyorum ama sebep tamamen kişiseldi. Biliyorsunuz, birçok insan fazla kilo problemini hayati tehlikesi olan bir problem olarak görmemektedir. Bir zamanlar ben de böyle düşünüyordum, ta ki aşırı kilo sebebiyle hipertansiyondan annemi kaybedene kadar. Sanki her şey yolundaydı ama sonra bir gece uykuda geçirilen felç ve işkenceli bir süreç ardından ölüm… Bu olaydan önce bir de anneannem aynı problem ile hayatını kaybetmişti. Annemin başına gelen bu trajedinin ardından tıp okumaya ve hayatımı fazla kilo probleminin çözümüne adamaya karar verdim. Diyetlerin, egzersizlerin, çeşitli hapların, yağ aldırma(liposakşın) ve özellikle ameliyatların ne kadar etkisiz olduğunu ve vakaların %90’ında hayati tehlike taşıdığını anladığımda yaşadığım şoku çok iyi hatırlıyorum. Bütün bu yöntemler, fazla kilo problemi yaşayan insanların durumunu daha da kötüleştiriyor. Benim annem de onlarca farklı diyet denedi ve neredeyse 5 yıl boyunca spor salonuna gitti. Maalesef zayıflayamadı, kaybettiği zamanı ise geri getirmek imkânsız.

9 Günlük Kullanım Sonucu

Son üç yıldır fazla kilo probleminin çözümü üzerinde çalıştım. Herkesin dilinde olan, bulunan bu yöntem, tez yazımı sürecinde ortaya çıktı. Fazla kiloyla mücadelede yepyeni bir yöntem bulduğumun farkındaydım, ama dünyanın bütün farmakoloji şirketleri tarafından bu kadar yoğun ilgi göreceğini hayal dahi etmiyordum.

Muhabir: Farmakoloji şirketlerinin buluşunuza ilgileri nasıl oluştu, paylaşabilir misiniz?

Çalışmalarım ile ilgili ilk yayınlar çıkar çıkmaz, hemen bu ürünün bütün haklarını satın alma teklifleri yağmaya başladı. İlk ulaşan Fransız şirketin temsilcileri oldu ve 120 Bin Euro teklif ettiler. Biraz daha sonra Amerikan Farmakoloji Holding’inden gelen teklif 3 milyon dolardı. Akabinde satım tekliflerine neredeyse her gün yenisi eklenmeye başladı. O kadar çok teklif yağmaya başladı ki, telefon numaramı değiştirmem ve sosyal paylaşım sitelerinden uzaklaşmam gerekti

54 Günlük kullanım sonucu

Muhabir: Ancak teklifler oldukça karlıydı, neden değerlendirmeyi uygun görmediniz?

Belki biraz garip gelecek ama, ben bu formülü farmakoloji vadisinde milyonlar kazanmak için oluşturmadım. Eğer bütün haklarımı satarsam ne olacak? Patenti satın alan kurum hemen bu ürünün kullanımını diğerlerine yasaklayacak. Ardından satış fiyatını birkaç kat arttıracaklar ve Türkiye’de yaşayan birçok orta halli insan bu ürüne ulaşamayacak ve iyileşemeyecekler. Geçtiğimiz haftalarda bir kongrede, yabancı bir uzman, benim ilacımın satış fiyatının 3000 Euro’dan aşağı olmaması gerektiğini söyledi. Bir düşünün, Türkiye’de yaşayan kaç sıradan vatandaşın bu ilaca durumu müsaade eder?

Bu yüzden, Uluslararası Tıp Birliği’nden, yeni Türk ilaca destek teklifi gelince, bu teklifi hemen kabul ettim. Birliğin desteği sayesinde Asya’nın ve Avrupa’nın önde gelen tıp fakültelerinden, endokrinoloji enstitülerinden ve biyoteknolojik merkezlerden birçok profesyonelle çalışma fırsatı yakaladım. Başarılı işbirliğimizin sonucunda yeni nesil zayıflama ilacı ortaya çıkmıştır. Ürün klinik testlerden başarıyla geçmiş ve şimdi insanların alımına sunulmuştur.

21 Günlük kullanım sonucu

Uluslararası Tıp Birliği’nden çalışmalarımızı, 20 yılı aşkın tecrübesi ile Tıp Doçenti Doktoru _Kenan Koçyiğit__ koordine etmiştir.

Kendisinden ürünün yakın gelecekteki ilerleyişi ve Birliğin ürün ile ilgili planlarını anlatmasını rica ettik:

Muhabir: Doktor _Kenan Koçyiğit_ , Keto Guru’nun ana fikri nedir? Gerçekten de artık fazla kilolardan diyet yapmadan ve fiziksel çaba sarf etmeden kurtulmak mümkün mü?

Sunulan Keto Guru zayıflamaya yeni bir yaklaşımdır, ben bu ürünü araçlardaki navigasyon cihazlarına benzetiyorum. Bu ürün, zayıflamak için en kısa yolu gösteriyor. Üstelik bu yöntem kısa süreli değil, bütün bir hayat boyunca ideal kiloyu korumaya yardımcı oluyor.

İlaç formülüne dayanılarak üretilmiş olup, içeriğinde, beyinde özel bir kısma(beynin amigdalası), kalori alımının, vücut yağının ve “zararlı yiyeceklere” yatkınlığın durdurulması emri sinyallerini gönderen, süper antioksidanlar barındırmaktadır. Ürünün patentli ismi: “Keto Guru” dur.

29 Günlük kullanım sonucu

Keto Guru, ürünü bir hafta boyunca belirli şemaya göre kullanılması gerekir. Bir paketinde 25 çeşit doğal bileşen özü içerir, bu sayede yağ yakım hızı 10 kata kadar yükselir! Ürün metabolizmayı hızlandırır, endokrin sisteminin çalışmasını düzenler, doku yenilenmesini uyarır ve açlık duygusunu bastırır. Tamamen doğaldır ve insan vücudundaki doğal süreçlerin aktif bir uyarıcısıdır. Yağ kütlesinin yanması metabolizma sisteminin hızlandırılmasıyla gerçekleştiği için bütün uygulanan diyetler gereksiz ve anlamsız hale gelir. Sonuç olarak, problemli bölgelerde deri altı yağları günde 500 gram hızla sonsuza dek yanar ve üstelik ciltte sarkma veya kat gibi sorunlar bırakmaz.

Muhabir: Sonuçlar etkileyici! Keto Guru’yu eczanelerde ne zaman alabileceğiz ve fiyatı ne kadar olacak?

Mutlaka duymuşsunuzdur, Keto Guru’nun olağanüstü sonuçları belli olur olmaz, dünyanın bütün büyük farmakoloji şirketleri “birbirinden karlı” tekliflerde bulundular. Maalesef onlar ürünün bütün haklarını Keto Guru’yu kendileri üretip satmak için değil de pazardan kaldırmak için almak istiyorlar.Obezite tedavisi, ilaç pazarındaki en büyük paylardan biridir. Sadece ABD’de yıllık ilaç satım hacmi milyar dolar seviyelerindedir. Şimdi piyasa durumu önemli ölçüde değişebilir. Sonuçta, hiç kimse Keto Guru’yu bir kere kullanıp fazla kilo problemlerini ömür boyu unutmak yerine her ay verimsiz zayıflama yöntemlerine para harcamak istemeyecektir.

Maalesef, eczane zincirleri farmakolojik şirketlerin ortaklarıdırlar. Keto Guru Uluslararası Tıp Birliğince resmi olarak tavsiye edilen tek zayıflama problemi ilacı olmasına rağmen Keto Guru’yu satmak onların işlerine gelmez. Eczanelerin, tıpkı ilaç şirketlerinin olduğu gibi insanların sürekli ilaç almaları ve hiçbir zaman tamamen iyileşememeleri işlerine gelir. Eczanelerde bulunan hemen hemen tüm ilaçların yan etkileri vardır ve insan sağlığına büyük zararlar verirler.

Peki eğer Keto Guru eczanelerde satılmayacaksa, nereden temin edebiliriz?

Eczanelerin bizimle çalışmak istemedikleri anlaşıldığı zaman. Uluslararası Tıp Birliği doğrudan satış ağı kurdu.Artık her isteyen, herhangi bir aracıya veya eczaneye gerek duymadan Birliğin sitesinde talep bırakabilir. Bir saat içerisinde bir danışman kendileriyle bağlantıya geçerek ürünü detaylı bir şekilde anlatacaktır. Talebinizin onaylanmasının ardından, ürün alıcının evine posta ile gönderilecektir. Ödeme teslimde yapılabilir

YORUMLAR

 1. Nurten friedrich bende bu ilacı almak istiyorum almanyaya gonderiyormusunuz lütfen birde fiyat yazın telefon etme imkanı varmı.

  1. Emine Şahin dedi ki:

   Ürünü merak ediyorum fiy

   1. Nermin dedi ki:

    Bu rastladığım ikinci dahi, ifadeler de aynı, fakat sunuş tarzı ve isim farklı; bir izahı var mı, bir yerlerden yardım almalı mıyım?

  2. Jale gül dedi ki:

   Bu ilaçtan bende istiyorum ama nasıl bilgi alabiliyoruz yarımcı olursanız sevinirim

 2. Seyid dedi ki:

  Selam ürünü nereden alma imkanı var veya nasıl telefon numarasına ulaşabileceğim benim telefon numaram 0041768018223

 3. Osman dedi ki:

  Bu ilaçtan bende almak istiyorum nasıl alabilirim tel no05392212199

 4. Dilek dedi ki:

  Bu ürünün özellik ve yan etkiler nelerdir? Bir de fiyatı nedir, öğrenebilecek bir rakam olması tek isteğimiz. Çünkü, hiper tansiyo, inisulun direnci olan morbitobeziteyim Kullanabilirmiyim?

 5. Semra Ergül dedi ki:

  Bu ilacı almak istiyorum

 6. Satiye dedi ki:

  Ilaci almak istiyorum nasil siparis verebiliriz

 7. Nail Acar nailacar1948@gmailcom dedi ki:

  Çok iyi

 8. Nail Acar nailacar1948@gmailcom dedi ki:

  Iyi birşey

 9. Fatma Piri dedi ki:

  Bu ilacı nasıl temin ederiz. Bende almak istiyorum.

 10. Mesut dedi ki:

  İlacı nasıl sipariş ederiz

 11. Dilek dedi ki:

  Bende almak istiyorum nasıl ulaşabilirim 5414042576

 12. Tevfik dedi ki:

  Bu öğrencinin soyadı yokmu ve bu fotoğraf imamı ait böyle bir endokrinoloji kongresi oldu bunlar bir kurgudan ibaret gibi

 13. Muhammet has dedi ki:

  Ben bu ilaçtan aldım yaklasi 25 gündür kullanıyorum sanki daha fazla kilo aldim

 14. Tuba topal dedi ki:

  Bende almak istiyorum

  1. Yasemin dedi ki:

   Merhaba ilaci almak istiyorum kizim ve kendim icin rica etsem yardimci olurmusunuz
   Saygilarimla
   Saylan Yasemin

 15. Meyrem Özdemir dedi ki:

  Fiyat almak isterim

 16. Sibel dedi ki:

  Bende bu ilacı istiyorum sizinle nasıl iletişime girebilirim bilgi verirseniz sevinirim

 17. Sibel dedi ki:

  Fiyatta öğrenebilirmiğim