Daha Fazla Yağ Yakmak İçin Kahvenize Bu 3 Malzemeyi Koyun

13.09.2019
1.801
Daha Fazla Yağ Yakmak İçin Kahvenize Bu 3 Malzemeyi Koyun

Kahve ve çay gibi şeyler, hatta bir dereceye kadar çikolata bile, bazı alkaloitler ve kafeinlerin varlığından dolayı bize enerji veriyor. Vücudun sakinleşmesine yardımcı olurken aynı zamanda sinirleri çekerek enerjilendirirler. Bu maddelerin tümünün bir zamanlar yalnızca telif hakkı ve aristokrasi tarafından nasıl kullanıldığı göz önüne alındığında, bunu anlamak kolaydır.

Ama neyse ki, artık durum böyle değil. Kahve, Hindistan’ın ve Orta Doğu’nun güney yarımadasında küçük kahve seven ceplerle Batı yarımkürede ele geçirildi.

Öyleyse, sevdiğiniz bir şeyi alalım, kahve alalım ve size daha iyi şekillenmenize yardımcı olabileceğini söyleyelim. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor mu?

Öyle gözükmüyor.

Ayrıca, espresso, Yerli Amerikalıları kanserden koruyan şeydir. Ayrıca bizi corollary hastalıklara karşı koruduğu ve bağışıklığı arttırdığı gösterilmiştir.

Ayrıca, yüzlerce kanserle mücadele maddesini hesaba katan çok önemli araştırmaların listelediği gibi, bu maddeler de espresso’nuzda bulunur:

1- Manganez ve Potasyum
2- Magnezyum ve Niasin
3- Riboflavin ve
4- Pantotenik aşındırıcılar

Espresso’nun ayrıca diyabeti kontrol ettiği gösterilmiştir. Avrupa Nöroloji Dergisi’nde yayınlanan bir çalışmada, Alzheimer ile sözleşme yapma riskini %65 azalttığı da belirtildi.

BU VÜCUT AĞIRLIĞINA NASIL YARDIMCI OLUR?

Kafein, birçok profesyonel kilo verme formülünde yer alan birçok şeyden biridir. Bağışıklık arttırıcı yetenekleri ve metabolizmayı tetikleyen karakterleri sayesinde espresso, vücut yağının diğer diyet takviyelerine göre çok daha kolay ve daha hızlı yanmasına yardımcı olur.

Burada sizin için listeleyeceğiz, sadece espresso tadını daha iyi hale getirmekle kalmayıp tüketim için çok daha sağlıklı olmasını sağlayan üç şey daha.

1. DOĞAL HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı, yağ içeriğine rağmen, birçok kişi tarafından bir süper gıda olarak seçilmiştir. Midenin otomatik olarak keton cisimlerine dönüştürülen metabolizma için karaciğere gönderdiği orta zincirli yağ asitlerini içerir. Kulağa gelince garip, midenin karaciğere normal / zararlı yağlar göndermesini sağlayan bir reaksiyonu tetikler.

Hindistan cevizi yağı kimyasal olarak termojeniktir ve bu nedenle size yeniden enerji verir ve bazal metabolizma hızınızı arttırır.

2. NEKTAR

Organik nektar ile şekeri değiştirmek size kaçırdığınız birçok besinleri verir, çünkü hayatta bir miktar tatlılık istersiniz. Nektar size hem tatlılık (farklı ve pek çok yönden yumuşak şekerden daha iyidir) hem de B6 Vitamini, riboflavin, besin C, niasin vb. Gibi besinleri verir.

Aynı zamanda, kalp için ekstra bir koruma derecesi oluşturan kan dolaşımındaki iyi kolesterolün artmasına yardımcı olur. Bağışıklık ve metabolizmanızı güçlendirir.

3. TARÇIN

Tarçın, metabolizma arttırıcı ve antienflamatuar etkileri sayesinde, lezzet arttırıcı olarak ve ayrıca Hint tıbbında yıllarca kullanılmaktadır. Seylan tarçın, temel olarak dokulardan gelen yağları kullanan kan glukoz seviyelerini kontrol altına almaya yardımcı olan özelliklere sahiptir.

Yani, bir çay kaşığı tarçın, ½ bir bardak ham nektar ve ¾ bir bardak hindistan cevizi yağı alın ve harmanlayın. Bunu hava geçirmez bir kavanozda saklayın ve her sabah, bu karışımdan yaklaşık 2 çay kaşığı sıcak kaba karıştırın.

Ve sonuçların tadını çıkarın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.