Çinli Uzmanların Alüminyum Folyo İle Ağrıları Kesmede Kullandıkları Yöntemler

25.12.2019
2.452
Çinli Uzmanların Alüminyum Folyo İle Ağrıları Kesmede Kullandıkları Yöntemler

1000 sene önce alüminyum folyo yoktu tabiki, ancak uygulanan yöntem 1000 senelik. O yıllarda folyo yerine değişik bir malzeme kullanılıyordu. Burada vurgulanmak istenen yöntemdir. Ayaklarınız mı ağrıyor, romatizma ağrısından duramıyor musunuz, bitkin misiniz? O bölgeye aleminyum folyo sarın. ağrı sancı kalmasın. İşte Çinli uzmanların kullandığı alüminyum folyo yöntemi

Alüminyum folyo seçenek tıp alanında Çinli ve Rus doktorların sıkça başvuru ettikleri oldukça iyi öğrenilen bir ağrı kesici. Peki alüminyum folyonun ne özelliği var da ağrıyı azaltıyor?

Şöyle: Vücuttaki enerji akışının geçtiği biyolojik yolları düzenli ediyor. Bu da bedendeki değişik bölgeleri yatıştırır ve ağrıyı gevşetmeye yardımcı olur ve iyileşme sürelerini hızlandırır.

Doğal ki bu uygulama hiçbir zaman profesyonel tıbbi müdahalenin yerini almamalıdır.

Adale Ağrısını Yatıştırır

Ağrıdan adalelerinin çevresine folyo sarmak, ağrının giderilmesine yardımcı olur. Ağrılı bölgeye zarifçe folyo sarın ve statikleyin. 8 ile 12 saat süresince tutun ve bu operasyonu 10 gün süresince uygulayın. Adale ağrınız dinecektir.

Soğuk algınlığı ve grip bulgularını azaltır

Ayaklarınıza 6-7 kat folyo sarın ve bir saat bekleyin ve folyoyu ayağından çıkarıp, ayağını 1 saat havalandır. Sonra yine 6-7 kat folyo sar ve 1 saat sonra yine çıkar. 2 gece sonra farkı göreceksin.

Yanık Tedavisinde kullanılır

Yanıktan acı çekmemek için folyo kullanabilirsiniz. Yarayı steril ettikten ve bir gazlı bezle kapladıktan sonra, çevresine folyo sarın. Ağrı dinecektir.

Bitkinlik Bulgularını Azaltır

Folyo, bedeninizdeki enerji kanallarını yine düzenli ettiğinden, daha rahat ve dengeli olmanıza yardımcı olabilir. Birçok makyaj sanatçısı, ne kadar uykusuz olursanız olun, daha fazla kurnaz ve yenilenmiş görünmek için bu numaraya başvuru etmenizi önerir.

Birkaç saat süresince buzdolabında beklettiğiniz iki minik folyo şeridini gözünüzün altına yerleştirin. Çıkardıktan sonra daha kurnaz görüneceksiniz!

Siyatik Ağrısını Azaltır

Siyatik ağrınız varsa, doktora gidene kadar ağrıdan kurtulmak için ayaklarınıza folyo sarmak sizi bir nebze gevşetir.

Romatoid Artriti Rahatlatır

Eklem ağrısı yaşıyorsanız, parmaklarınızı periyodik olarak folyoya sararsanız, romatoid artritin ağrısının rahatladığını görürsünüz.

Kaynak

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.