Cildiniz için bu ürünleri hayatınızdan çıkarmayın

19.10.2021
1.557
Cildiniz için bu ürünleri hayatınızdan çıkarmayın

Sizler için daha iyi görünmenize yardımcı olacak ve ciddi derecede etkili doğal bileşenler seçtik. Bunlar cildinizi gözle görülür şekilde gençleştirir, bu nedenle bunları her gün kullanmayı deneyin.

Domates

Domates dilimlerinden yapılan doğal bir maske, yorgun, donuk ve stresli cildiniz için harikalar yaratabilir.

Yumuşak, nemli ve genç cildinizi geri kazanmak için haftada bir kez 20 dakika domates dilimleri uygulayın. Cilt iltihabınız varsa, yüzünüze domates suyu sürün. Cilt tonunuzu iyileştirmek için domates özü ve zeytinyağı kullanarak doğal bir maske yapmayı deneyin.

Limon

Limon, cildi beyazlatmanın ve yaşlılık lekelerinden ve sivilce etkilerinden kurtulmanın harika bir yoludur. Limon cilt tonunu pürüzsüzleştirir ve daha parlak, daha eşit bir cilt fark edeceksiniz.

Tonlama losyonu olarak limon suyunu günlük olarak yüzünüze sürün.

Aloe Vera

Aloe vera suyunu veya yaprakların özünü düzenli olarak kullanın ve cildinizde harika şeylerin olmasını izleyin. Aloe maskeleri size parlak ve ışıltılı bir cilt verecektir. Aloe, koyu lekelerin ve akne izlerinin solmasına yardımcı olur ve hatta küçük yanıkları tedavi eder.

Tonlama losyonu olarak aloe suyu kullanın ve her gün cildinize uygulayın. Hamuru haftada bir 10 dakika maske olarak uygulayın.

Karbonat

Kabartma tozu cildinizi canlandırır ve arındırır ve ayrıca yeni cilt hücrelerinin yenilenmesini uyarır. Bununla birlikte, sade kabartma tozu kullanmamak daha iyidir – soda ovma veya soda maskesi deneyin.

Kabartma tozu ve zeytinyağını eşit oranlarda karıştırın ve karışımı haftada bir kez temizleme ovma olarak kullanın. Maskeyi yapmak için 1 tatlı kaşığı karbonat ve 1 tatlı kaşığı doğal yoğurdu karıştırın. Maskeyi 10 dakika boyunca uygulayın ve gevşek cildin ne kadar sıkı, sıkı ve pürüzsüz hale geldiğini izleyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.