Çalışmadan ve Aç Kalmadan Kilo Vermenin 3 Yolu

14.01.2020
3.027
Çalışmadan ve Aç Kalmadan Kilo Vermenin 3 Yolu

Özelikle kilo problemi yaşayanlar su bile içsem vücuduma yarıyor bir türlü kilo veremiyorum diyerek yakınmaktadır. Üzülmeyin! Bu yazımızda size çalışmadan ve aç kalmadan kilo nasıl verilir sorusunu cevaplıyoruz.

1. Nefes

Nefes almak egzersizin ana kuralıdır. Göğsünüze değil karnınızla nefes almanız dan bahsediyoruz. Hayaliniz ince bel ve güçlü karın kasları ise nefes egzersizleri ile bunu başarabilirsiniz.

2. Kontrast duş

Normal bir duştan farkı sadece duştan çıkarken uygulayacağınız basit bir kuraldan ibarettir. Duşunuzu aldınız çıkacaksınız önce soğuk su ile vücudunuzu yıkayın daha sonra sıcak su ile aynı işlemi gerçekleştirin. İşte bu kadar basit. Bu yöntem sadece kilo vermenizi sağlamayacak aynı zamanda aritmi, obezite, vegavaskiler disfonksiyona, primler hipertansiyon ve selülit gibi rahatsızlıklardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

3. Masaj

Masaj yapmak yağ birikintilerinden kurtulmanızı sağladığı gibi vücutta kan dolaşımını düzenleyerek bağırsak hareketlerinizi de düzenleyecektir. Su ve bal ile sıkma yöntemi ile masaj yapabilirsiniz. Bu yöntemi evinizde yapabileceğiniz gibi spor salonunda da düzenli olarak yapabilirsiniz. Sistematik ve döngü olarak yaptığınız masajla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.