UA-133710256-1

Burun tıkanıklığını 25 saniyede geçiriyor!

01.03.2019
528
Burun tıkanıklığını 25 saniyede geçiriyor!

Çoğu şahsın en çok yakındığı mevzuların başında burun tıkanıklığı geliyor. Hastalanıldığında ya da soğuk havalarda burun tıkanıklığına çözüm aranıyor. İşte burun tıkanıklığını 25 saniyede çözecek inanılmaz bir usul…

Soğuk havaların kapımızı çaldığı şu günlerde grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklar kaçınılmaz oldu. Bu hastalığın en külfetli tarafı ise burun akıntısı ve burun tıkanıklığı… Şahsa oldukça kasvet veren bu vaziyeti yapacağınız 25 saniyelik bir usulle geçirebileceğinizi öğreniyor muydunuz? İşte burun tıkanıklığını 25 saniye içerisinde hiçbir ilaç kullanmadan geçiren usul…

1. ADIM

Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının azami noktasına kadar değdirin.

2. ADIM

Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın bütün ortasından olacak biçimde ileriye ve geriye hareketler yapın.

1.ve 2. adımı sırayla 20 saniye süresince uygulayın.

Son olarak da soluğunuzu tutun. Soluğunuzu yakalamak beyin hayata iç dürtüsünü dikkate alarak burun deliğinizi temizliyor.

Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak biçimde geriye doğru dayayın. Rahatsız olacak vaziyete geldiğinizde parmaklarınızı çekin ve burun tıkanıklığına elveda deyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.