Burun Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Bakın Neler Söylüyor

30.10.2019
4.447
Burun Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Bakın Neler Söylüyor

Nubian burnu – Uzunluğu nedeniyle diğer şekillere kıyasla ” benzersiz ” burun türüdür. Bu insanlar çok meraklı. Asla bir sorundan kaçmayacaklarını, bazı çözümler aradıklarını unutmayın. Aynı zamanda çok iyimserler ve sorun yaşarsanız her zaman size yardımcı olacaklar.

Yunan burnu Bu şekil dar uzunluğundan ve düz olduğundan ‘benzersizdir’. İsminin Yunan antik heykellerinden gelmesi ilginç. Eğer bu burun şekliniz varsa, muhtemelen daima ilgi odağı olmak istersiniz. Bu sizi diğer insanlara çok açık yapmaz ve bu nedenle duygularınızı ifade etmede sorun yaşamanızın nedenidir. Öte yandan, çok sadıksınız.

Kanca – Bu burun şekli çok sık kuş gagası ile karşılaştırılır. Bu şekle sahip bireyler çok yaratıcı ve aynı zamanda hedeflerine ulaşmak için her şeyi riske atmaya hazırlar. Bu insanlar her zaman fikirlerini savunurlar.

Kemerli burun – Bu kişiler işlerine aşık. Gerçekten çok çalışıyorlar ve bu onları diğerlerinden daha kararlı gösteriyor.

Düğme burun – Bu şekil en popüler olanıdır. Bu şekle sahip insanlar her zaman istediklerini alırlar. Sıklıkla başkaları bu insanlar kararlarında kendiliğinden olduklarından rahatsız ediyorlar. Onların da kararlı insanlar olması ilginçtir.

Düz burun – Bu insanlar güçlü bir karaktere sahiptir. Sakinler ama sabrını denersen çok kızabilirler. Bu onları mizaç ve tutkulu yapar.

İçbükey burun – Bu şekle sahip bireyler çok cömertler ve diğer insanlar için her zaman oradalar. Bir problemin olursa, kesinlikle senin yanında olacaklar. Yine de, çok kırılgan olduklarından veya çok hassas olduklarından zarar görebileceklerinden dolayı dikkatli olun.

Çarpık burun – Bu şekle sahipseniz kesinlikle iyi bir arkadaş ve eş olarak gerçekten iyi bir dinleyicisiniz. Her zaman toprağa düştün ve yaptıklarına çok bağlısın.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bir arkadaşınıza e-postayla göndererek veya Pinterest’te paylaşarak yayılmasına yardımcı olsanız çok minnettar olurum. Teşekkür ederim! <3

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.