Bu Yöntem Sayesinde Diş Ağrınız Anında Son Bulacak !

01.07.2019
240
Bu Yöntem Sayesinde Diş Ağrınız Anında Son Bulacak !

Diş ağrısı ya da baş ağrısı günlük hayat kalitesini olumsuz etkileyerek gününüzün kötü geçmesine neden olabilir. Bu durumları doğal yöntemlerle giderebilirsiniz. Peki diş ağrısına ne iyi gelir? Diş ağrısını ya da baş ağrısını geçirmenin yolları nelerdir? Ağrıları geçirmek için hangi besinlerden yararlanabiliriz? İşte tüm soruların cevabı…

BADEM

Vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen ağrılar çoğu insanı ağrı kesici kullanımına itiyor. Ağrı kesicilerin böbreklere vereceği tahribatı engellemek için size vereceğimiz doğal yöntemleri deneyebilirsiniz.

Badem: Böbrek, mesane ve idrar yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.

ÇİLEK

Böbrek, idrar yolları ve bağırsak sorunları için birebirdir. Ayrıca diş etlerini güçlendirir, dişlerdeki tartarı önler, ağız kokularını ve boğaz ağrılarını giderir.

ACI KIRMIZI BİBER

Tıpkı meyve ve sebzeler gibi baharatlar da birer şifa deposu…Acı kırmızı biber, içerisindeki bulunan ‘kapsaisin’ maddesi sayesinde kuvvetli bir ağrı kesici olma özelliği taşıyor.

DİŞ AĞRISINA BUZ YÖNTEMİ

Elinizin bu bölgesi beyne sinyalleri taşıyan sinirlerle doludur. Soğuk bir uygulamayla bu sinyallerin beyne ulaşmasını engelleyebilir, diş ağrısından kurtulabilirsiniz.

ELLERİ SOĞUK SU İLE YIKAMAK

Soğuk uygulama vücudunuzdaki kan dolaşımını arttırmanıza yardımcı olur. Elinize soğuk uygulama yapmak baş ağrısını gidermeye yardımcı olan en etkili ve doğal yöntemlerden biridir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.