Bu Besin Diyet Ve Egzersiz Yapmadan Kilo Verdiriyor

18.09.2019
644
Bu Besin Diyet Ve Egzersiz Yapmadan Kilo Verdiriyor

İngiltere Ulusal Sağlık Servisi, normal günlük ananas tüketiminin 2 halka veya 12 parça olduğunu iddia ediyor . Eşsiz yapısı nedeniyle , ananas sağlıklı kalmanıza ve birçok hastalığı önlemenize yardımcı olabilir. Şifalı Tarifler , bu eşsiz meyve hakkındaki en son araştırmalardan veri topladı.

10. Beden eğitimi ile birleştirildiğinde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Ananasta yer alan bromelain, sindirim fonksiyonlarını uyarır ve protein sindirim sürecini hızlandırarak selülitlerden kurtulmanıza yardımcı olabilir .

Ananas, büyüyü sihirli bir şekilde çözemez. Ancak, ananas tüketimini beden eğitimi ile birleştirirseniz ve günlük kalori normunu aşmazsanız, sonuçlarınızı iyileştirmenize yardımcı olur.

9. Enflamasyondan kurtulacaksınız.

8. Kalbin daha iyi bir şekil olacak.

Ananas , vücudunuzun iltihapla savaşmasına yardımcı olan bromelain içerir . Şişliği azaltmaya, ağrıyı hafifletmeye ve yaraları daha hızlı iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Ek olarak, bromelain vücudunuzun hasarlı hücreleri çıkarmasına yardımcı olur.

Ayrıca, bağ dokusunun yenilenmesini hızlandırabileceğine inanılıyor ve bu nedenle spor yaralanmaları tedavisinde sıkça kullanılıyor: morluklar, kabarcıklar ve burkulmalar.

C vitamini ananas bulunan kan damarları ile ilgili sorunlar önlemek ve kemikler, kıkırdak, kaslar ve kan damarlarının iç kolajen üretimini yardımcı olacaktır.

7. Aynı vizyon seviyesini koruyacaksınız.

Ananas, A vitamini içerir ve bu da vizyonunuzu keskin tutar. Beta-karoten eylemini güçlendirir. Günlük ananas tüketimi maküler dejenerasyon riskini azaltabilir.

6. Kemikleriniz daha güçlü olacak.

Ananasın içerdiği kalsiyum ve magnezyum kemiklerinizi güçlendirir. 1 bardak ananas suyu günlük manganez normunun% 70’inden fazlasını almaya yeterlidir.

5. Tansiyonu önler.

Ananas, kan basıncını düşürmeye ve kan akışını önlemeye yardımcı olan birçok potasyum içerir . Ayrıca, kan damarlarının içindeki birikintileri kaldırarak miyokard enfarktüsünün önlenmesine yardımcı olabilir.

4. Daha uzun süre genç olacaksınız.

Ananasın içinde bir sürü mangan vardır ve vücudunuzu serbest radikallerden korur. Bu radikaller hücrelerinizi mahvedebilir ve cildinizin ve organlarınızın içindeki yaşlanma sürecini hızlandırabilir.

3. Sindirim sisteminiz normale dönecek.

Ananasın özü de meyve suyunun yanı sıra, abdominal distansiyon ve kabızlıkla mücadele ederek sindirim sürecine yardımcı olabilir . Ülseratif kolit veya mide ülseri ile de yardımcı olabilir, ancak sadece destekleyici bir ilaç olarak ve doktor reçetesinden sonra.

Ancak, ananas suyu mide asitliğini artırabildiğinden, gastrit veya gastroduodenal ülseriniz varsa çok dikkatli olmalısınız.

2. Kan şekeri seviyeleri düşecektir.

Ananas lifi şekerin sindirim hızını yavaşlatır ve böylece kan şekeri seviyesini azaltır .

1. Doğurganlığı arttıracaktır.

Bromelain ayrıca rahim içindeki kan dolaşımını iyileştirerek ve düşüklere karşı önleyici bakım olarak kendini kanıtlamıştır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.