Bu Basit ve Doğal Karışım Sayesinde Eviniz Mis Gibi Kokacak

11.11.2019
3.091
Bu Basit ve Doğal Karışım Sayesinde Eviniz Mis Gibi Kokacak

Hepimiz evimizin güzel ve temiz kokmasını istiyoruz, bu evde iyi hijyenin bir göstergesi ve optimal sağlık açısından çok şey ifade ediyor. Evimizde uygun hijyeni sağlamazsak bakteri, mikrop ve toksinler her yerde birikmeye başlar ve bazı bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskimizi arttırır.

Evin temizlenmesi ve her zaman en iyi durumda olması kolay bir iş değildir. Bunun üzerine küçük çocuklarınız varsa, daha da zorlaştırır. Çocuklar çocuktur ve arkalarında bir karışıklık bırakma eğilimindedirler ve sonunda oyuncaklarını toplayıp gün sonunda her şeyi toparlarsınız.

Temizlik, genellikle evinizi daha sonra saatlerce taze ve hoş kokulu bırakan birçok temizlik ürününün kullanılmasını gerektirir. Ancak bakteri ve mikropları yok edip harika kokuyor olabilirler ama içerdikleri tüm kimyasallar ve toksinleri göz önüne alarak organizmamıza sağladıkları zararı inkar edemeyiz. Bu yüzden evinizi her zaman doğal malzemelerle ve suyla temizlemek en iyisidir, bunlar sağlığınız için tehlike oluşturmaz ve kir, bakteri, toz ve bakterileri kolayca giderir. Peki yapay koku kullanmadan evimizi nasıl güzel kokarız?

Pekala, sizi koruduk. Bu yazıda, genel sağlığınıza zarar vermeden evinizin harika kokmasını sağlayacak harika bir karışım hazırlayacağız. Daha da iyisi, karışım evinizi ticari olarak satılan ürünlerden daha etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı olur ve işinizi kolaylaştırır. Ve temizlikten sonra eviniz, komşularınızı kesinlikle kıskandıracak harika bir aroma ile dolu olacak.

HAZIRLIK DOĞRUDAN BASİT VE KOLAYDIR ve İhtiyacınız olan HERHANGİ BİR MEVCUT MADDELERİN ÇİFTLİĞİDİR. HAZIRLANMASI GEREKENLER:

  • karbonat
  • yumuşatıcı
  • 3 su bardağı su
  • 1 sprey şişesi

HAZIRLIK METODU:

İlk önce suyu ısıtmanız gerekir. Bu sırada, yumuşatıcıyı sprey şişesine dökün ve ısındıktan sonra suyu ekleyin. Sonunda kabartma tozu ekleyin ve kapatın. Tüm malzemeleri bir araya getirmek için güzelce sallayın ve doğal oda spreyiniz kullanıma hazırdır.

Böylece, evinizi normalde yaptığınız gibi temizleyebilir ve daha sonra bu karışıma evin her tarafına püskürtebilirsiniz. Köşelerde, mutfakta, tuvalette, her yere püskürtün. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkaladığınızdan ve karışımınızın yoğunluğu ve zengin aromasına hayran olduğunuzdan emin olun.

Bu ev yapımı oda spreyi, sağlığınıza veya ailenizin sağlığına zarar vermeden evinizin harika kokmasını sağlar. İçinde tehlike olmadığını bilerek, özgürce kullanabilirsiniz. Şimdi nihayet istediğiniz kadar sık ​​bir oda spreyi kullanabilirsiniz. Devam et ve hazırlan, ne düşündüğünü bize söyle. Sonuçlarına hayran kalacağınızı garanti ediyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bir arkadaşınıza e-postayla göndererek veya Pinterest’te paylaşarak yayılmasına yardımcı olsanız çok minnettar olurum. Teşekkür ederim! <3

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.