Bu 5 Şey Hakkında Ağzınızı Kapatmayı Öğrenmelisiniz

30.11.2019
1.300
Bu 5 Şey Hakkında Ağzınızı Kapatmayı Öğrenmelisiniz

Bugünün dünyasında, Facebook, Instagram, Snapchat ve başka türlü küreselleşme ve sosyal medya ağları ile çoğumuzun özel bir hayatı yok.

Hangisi yanlış. Özel hayatınız hakkında herkesin bilgisi olmamalı, çünkü nasıl kullanacaklarını gerçekten bilmiyorsunuz!

Mezuniyet resminiz hakkında pek çok beğeniniz ve yorumlarınız olsa da, pek çok kişinin başarılarınızdan ve mutlu hikayelerinizden gerçekten memnun olmadıklarını dürüstçe söylememe izin verin.

Kişisel bilgilerinizi vermeden önce yaşamınızdaki insanlar için bir seçim yapacak ve daha da iyisi gözlemleyebilecek kişi olmak zorundasınız.

Bugünün makalesinde, birilerini gerçekten tanımadan veya derin bir ilişki kurma güvencesini almadan önce kesinlikle kendinize saklamanız gereken 5 tür kişisel bilgiyi sunmaya karar verdim.

1- Değerli Eşyalar

Son zamanlarda, sosyal ağların telefonlar, arabalar, mücevherler, pahalı giysiler ve ayakkabılar gibi malzeme eşyalarıyla şişirildiği anlaşılıyor.

Maddi şeyler hakkında çok fazla övünmemelisiniz, çünkü insanlar kibirli ve takıntılı bir materyalist olduğunu düşünürlerdi. Rüyaların hayatını yaşayabilmenize rağmen, daha mütevazı olmaya çalışın ve “fiyat etiketini” sadece kendiniz için saklayın. Çok daha iyi bir insan olarak görüleceksin.

2. Geçmiş ödemeler

Herkes bir valizle birlikte gelir. Hepimizde amnezi olması dileğiyle geçmiş deneyimlerimiz var, ama onlar bizi rahatsız ediyor ve bunun yerine bu kötü hikayeleri paylaşıyoruz.

Bunları geride bırakmak ve onlardan bahsetmek daha iyi, özellikle de gelecekte yaşamınızda olmak istediğiniz insanlara. Geçmişin geçmişte kalmasına izin verin ve bundan hikayenin gelecekte nasıl hareket edeceğinize dair kendi deneyiminiz ve tavsiyeleriniz için yeterli olmasına izin verin.

Kimse geçmiş kızgınlıklar hakkında hikayeler duymak istemez – bu, geçmişinizde hala bir yerlerde sıkışıp kaldığınıza dair bir his verir.

3. Geliriniz

Dünyadaki bütün paraya sahip olsanız ve bardaki tüm turu kolayca satın alsanız bile, çok fazla harcadığınızı hissetmeden, hayatınızdaki yeni insanların finansal durumunuzu bilmelerine izin vermeyin. Bu, insanların sizinle kurdukları ilişkiyi gerçekten etkileyebilir ve sahte arkadaşlarınızla ya da sahte aşkla sonuçlanabilirsiniz.

4. İyi işler

O zaman iyisin, özel olarak yaptığına emin ol ve gösterme. Bir taraftan, sadece gösteriş yapmak için yapıyormuşsunuz gibi görünebilir ve diğer taraftan “büyük ihtiyaçlara” ve “kötü finansmana” sahip insanlar sizi aniden kuşatmaya başlayabilir.

5. Geleceğiniz için planlar ve hedefler

Bu şeyler istikrarlı bir ilişki içinde aile, en iyi arkadaşlar ve eş ile tartışılmalıdır. Ayrıca, bilime göre, kimsenin ne yaptığını bilmediği şeyleri yapma konusunda daha yüksek bir şansınız var!

Bunun nedeni çoğunlukla böyle şeyleri paylaştığınızda, insanların sizinle konuşmak veya onunla ilgili görüşlerini girmek istemeleridir. Planlarınızın izini gerçekten bozabilir ve onlardan vazgeçerek, başkaları yüzünden vazgeçebilirsiniz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.