Bir Parça Sarımsak Alın, Ve Cildinize Sürün !

04.09.2019
3.584
Bir Parça Sarımsak Alın, Ve Cildinize Sürün !

Doğa, temel olarak sıhhatimizi arttırabilen bazı hastalıklar için bize muhtemelen en iyi karakteristik çözümleri sağlayabilir. Sarımsak, enfeksiyon önleyici ajanların bir kısmıyla yan yana koşabilen, hatta giderek daha yetkin olabilen en inanılmaz düzenli tedaviler arasında öne çıkan bir üründür.

Vücudumuzu mikroorganizmalardan, organizmalardan ve hastalıklardan koruyabilir, ancak giderek daha başarılı olacağından doldurulmamış bir midede yutulması hayati önem taşır. Mantıksal araştırma, vücudunuzun bir akşam yemeğinden önceki günün ilk bölümünde sarımsak yeme ihtimaliniz üzerine daha iyi korunacağını göstermiştir, çünkü antibakteriyel özellikleri arttırmaktadır.

Sarımsak 400’den fazla dinamik sabitlemeye sahiptir; besinlerin (A, B1 ve B2, C), minerallerin, diyet filamentlerinin, amino asitlerin, bazik yağların, bitkisel yağların, proteinlerin, pres, iyot, kalsiyum, potasyum, kükürt, selenyum ve fosforun bir kaynağıdır.

Yine de sarımsak kullanabileceğiniz başka bir yol var. Derideki fiksa ve tutkal üzerine koymak önemlidir – hepsinin daha açık bir şekilde küf olduğu bölgelere (HPV’nin neden olduğu).

Farklı alternatiflerin bir fark yaratmadığına güveniyor olmanız ihtimaline karşı, karakteristik bir formül deneyin! On dört gün boyunca sürekli olarak değiştirin ve yeterliliğini görün.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.