Bir Kadın Saçlarını Yıkadıktan Sonra Bir Karışım Yaparak Saçını Alüminyum Folyo İle Sardı Kuaförleri Bile Şaşkına Çevirdi

11.10.2019
86.044
Bir Kadın Saçlarını Yıkadıktan Sonra Bir Karışım Yaparak Saçını Alüminyum Folyo İle Sardı Kuaförleri Bile Şaşkına Çevirdi

Dünyada görünüşleriyle ilgili hiçbir şeyi değiştirmeyecek hiçbir kadın yoktur. Ve onlar için en yaygın sorun saçları. Kadınlar sağlıklı, kusursuz saçlar istemektedir ve neyse ki, bunu başarmak için kullanabileceğiniz bir numara var. İşin sırrı, saç derisinin sağlığını koruyarak ve iyileştirerek, güzel ve güçlü saçlar elde etmek için en iyi özelliklerini sunan doğal bileşenlerdir.

Ayrıca, saç derinizden ve saçınızdan kir alınacak ve saçın hacmi, parlaklığı ve kuvveti geri kazanılacaktır. Saçlarınız ve saç deriniz sağlıklı saç gelişimi için gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri alacaktır.

Saç kalitesi, dış hava etkileri, çevredeki kirlilik, sudaki klor ve tabii ki, mağazalardaki çoğu saç bakım ürünlerindeki kimyasal maddeler gibi birçok faktör tarafından belirlenir. Saç sağlığımızı korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için günlük rutininize saç ürünleri eklerken hepimizin çok dikkatli olması gerekir.

Aşağıdaki doğal içerik maddelerine ihtiyacınız olacak

  • 1 limon, portakal veya greyfurt alabilirsiniz.
  • 1 muz
  • 2 litre süt

Hazırlama yöntemi

Meyve suyunu portakal, greyfurt veya limondan sıkarak başlayın. Sonra, karıştırıcınızı alın, içine muz ve süt koyup karıştırın. Elde edilen karışım saçınıza uygulanmalıdır. Saç derinize 2-3 dakika nazikçe masaj yapın ve sonra alüminyum folyo ile örtün. 30 dakika bekletin ve sonunda şampuanla yıkayın. Saçınız inanılmaz bir parlaklığa sahip olacak; sağlıklı ve kepeksiz olacaktır. Haftada en az iki kez kullanın.

Alüminyum folyo, saçlarınızın ve saç derinizin emilimini artırarak bileşenlerin en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.