Bir Genç Öyle Bir saç modelleri yaptı ki görenleri hayrete düşürdü

01.09.2020
434
Bir Genç Öyle Bir saç modelleri yaptı ki görenleri hayrete düşürdü

Milena Diekmann, 17 yaşında kendi kendini yetiştirmiş bir kuafördür. Büyük bir ilham kaynağı oldu ve ister sarışın ister esmer, ister kızıl ister tek boynuzlu at rengi olsun saçları büyüleyici desenler yarattığı harika bir saçlar. Yaptığı saç modelleri sepet dokuma tarzlarına ve hatta tığ işi ve örgü modellerine benziyor.

Her şey daha kolay saç stilleriyle başladı ve kısa sürede gerçek bir tutkuya dönüştü

Milena’nın ​​söylediği gibi, uzun saçlar her zaman hoşuna gidiyordu ve bir gün basit örgü yapmaya başladı. Ancak birdenbire fikirleri tükendi ve bu, onun karmaşık ve alışılmadık tarzları denemeye başlamasını sağladı.

Kullandığı teknikler çok karmaşık

Milena’nın uygulamayı sevdiği örgü stillerine “makaslı şelale örgüler” ve “sepet örgülü örgüler” adını verdi. İsimler zaten bize, stilistin ellerinin büyüsü bittikten sonra saçlarımızın, insanların bambudan veya hanımelden sepet yapma şekline benzeyen birçok dikişle dokunmuş bir kompozisyona dönüşebileceğini gösteriyor.

Milena kuaför oldu ve kendi modelidir

Milena, örgü becerilerini göstermek için peruk kullanıyor ve bir saç modeli hazır olduktan sonra peruğu kendi üzerinde deniyor. Hayali bir gün çok ünlü olmak ve ünlülerin saçlarını yapmak ya da düğün stilisti olarak çalışmak, her kızın özel gününü müthiş ve şık bir etkinliğe dönüştürmek.

Çalışkanlığı ve yeteneği gözden kaçmadı

Bu genç stilist Instagram’da çok fazla övgü ve ilgi görüyor. Popüler etkileyiciler tarafından fark edildi ve bazı ünlü insanlar ve ikonik güzellik markası temsilcileri, güzel saç stillerine bile hayran kaldı. Zor bir çalışma olduğunu, bunun bir ton günlük ilham, iyi zaman yönetimi, canlılık ve bol bol pratik gerektirdiğini kabul ediyor – ama günün sonunda, hepsine değer.

Yaptığı tüm saç stilleri arasında, tılsımı haline gelen bazı saç stilleri var

2019’da karmaşık saç stilleri yapmaya başladı ve sadece bir yıl sonra 2020’de Instagram hesabının 30.000’den fazla abonesi var. Sayfasına gelenlere ve yorumlarında yaptığı çalışmalara hayranlık duyanlara “Teşekkür ederim” demeyi asla unutmaz.

Şimdiye kadarki en sevdiği saç modeli “çapraz sepet örgüsü örgüsü”, bu aynı zamanda Instagram sayfasında en çok talep edilen saç stillerinden biri, çünkü şimdiye kadar 20.000’den fazla beğeni ve birçok repostu var.

Tıpkı gerçek bir sanatçı gibi, başkalarına bu güzel saç stillerini nasıl yapacaklarını öğretmeyi seviyor

Milena evden çalışıyor ve stüdyosu onun yatak odası. Ancak bu, onun stil yeteneğinden ilham alan ve teknikleri kendi başına denemek isteyenler için video eğitimleri hazırlamasına engel olmadı . Videolarından bazıları 200.000’den fazla görüntüleme topluyor, bu da gerçek sanatın ve yeteneğin asla fark edilmeyeceğini kanıtlıyor.

Saçını kendin mi yapıyorsun yoksa bir stiliste gitmeyi mi tercih ediyorsun? Son derece gurur duyduğunuz ve sizi harika gösteren saç kesimi nedir? Saç dönüşümlerinizi de görmeyi çok isteriz. bizimle paylaşabilirsiniz..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.