Bileğinizdeki Çizgilerin Ne Anlama Geldiğini Biliyor musunuz ?

30.09.2019
12.776
Bileğinizdeki Çizgilerin Ne Anlama Geldiğini Biliyor musunuz ?

Falcılık, bir insanın hayatı hakkında bilgiyi tahmin etme pratiğidir. Tarihsel olarak falcılık, özellikle Romen halkıyla ilişkilendirilen Rönesans büyüsünün folklorist resepsiyonundan doğar. Bununla birlikte, Hindular astroloji, el falı, simya ve benzeri teknikleri uzun zaman önce kullandılar ve bu bilgiler ilk kez Çinlilerin fengshui ve astroloji kitabında – ünlü I Ching’de belirtildi.

El falı kullanımı ve insanlara merak ve şüphe götürmek yıllar içinde değişmedi. Bugün hala sahte bir bilim olarak kabul edilir. Belki de çingene bir kadının para için ya da bir sirk parçası olarak yaptığını gördüğü için….

“Bilezik çizgileri” dendikleri gibi, avucunuzu kolun geri kalanından ayırarak bilek çizgileri yaratan çizgilerdir. Bu çizgiler, bir insanın hayatı için daha derin bir anlama sahip olduğuna inanılıyor. En azından el falı olarak.

Çoğunlukla insanlar üç sıraya sahiptir, ancak dördüncü sıra da görülebilir, ki bu tüm dünya nüfusu içinde çok nadir görülür. Bilek çizgilerini okumak astrolojinizi ve burcunuzu okumakla aynı bilgileri anlatır.

Ancak bunu yapmak için, biraz daha fazla bilgi öğrenmeniz ve okumanız gerekir. Bu, geleceğinizi öngörmek için daha basit bir tekniktir. Aşağıdaki bilgilere göre, bir saniyede kendin yapabilirsin!

Her şeyden önce, bileğinizdeki çizgileri sayın. O zaman başlayalım.

Her şeyden önce, bilek hatlarınızın sayısı yaşam süreniz hakkında bilgi verebilir! Bir satır, ikinci bir hattınız varsa, kullanım ömrünü çoğaltırsanız ve yaklaşık 56 yıllık yaşam süresine sahipseniz, yaklaşık 23-28 yıllık kullanım ömrü anlamına gelir.

Üçüncü satır, yaşam sürenize 30 yıl daha ekler. Dördüncü bir bilek çizgisine sahip nadir kişiler, uzun ömür ve yaşlanmayı bekleyebilir, hatta belki de torunları ve torunları için yeterince yaşlanabilirler.

Çizgilerin yapısı ayrıca zenginlik, sosyal durum ve mutluluk hakkında veya dediğimiz gibi, kişinin şansı hakkında bilgi verebilir. Çizgiler ne kadar düzensiz, belirsiz ve çizgi arasındaki boşluklar arttıkça, kişi o kadar zayıf sayılır ve utanma ve düşük sosyal statü kazanır.

Öte yandan, sıkı bir şekilde gelişmiş ve açıkça görülebilen bilek çizgileri olan insanlar, yaşamlarında şanslı ve daha zengin olma eğilimindedir. Ayrıca, dördüncü çizgi bir kişinin bileğinde belirirse, lider, güçlü bir lider savaşçı veya politikacı, kral, yazar, filozof vb. Olma umudunun yüksek olduğuna inanılıyordu.

dördüncü çizginin sadece çok güçlü bireylerde geliştiğine, lider rolünü üstlenebileceğine ve nesli ilerletebileceğine inanılıyordu.

YORUMLAR

  1. Süheyla dedi ki:

    Bende tam 5 çizgi car hatta 6 da var syılır o zaman ben çok şanslıyım😉

  2. Hayriş dedi ki:

    Çok güldüm, çok yaşa.. 😂😂😂