Bileğinizdeki Bu Noktaya Basınca Daha Hızlı Uyuyacağınızı Biliyor muydunuz ?

07.11.2019
1.254
Bileğinizdeki Bu Noktaya Basınca Daha Hızlı Uyuyacağınızı Biliyor muydunuz ?

Uykusuzluk ve diğer uyku bozuklukları ile ilgili problem, son zamanlarda insanlığı meşgul eden bir problemdir. Tutkular, para yarışı, bir yandan biri olma arzusu ve diğer yandan stres, ev içi sorunlar, sağlık bozuklukları, dünyadaki milyonlarca insanın uykusuzluktan muzdarip olmasının ana nedenleridir.

Uykusuzluk mücadelesinde, en yüksek tıp başarısından Doğu kültürlerinin alternatif becerilerine kadar çeşitli yöntemler kullanıyorlar.

Bugün Doğu ülkelerinde çok popüler olan akupressüre odaklanacağız, ancak son zamanlarda Amerikalılar bunun gerçek değerini görüyor gibi görünüyor.

İşte iki çok etkili noktaya baskı uygulayarak anksiyete ve stresi azaltmanın bir videosu! Bu noktalara Ruh Kapısı anlamına gelen Kalp 7 ve İç Kapılar anlamına gelen Pericardium 6 adı verilir.

Kalp (7), el bileğinin enine kıvrımının ön tarafına yerleştirilebilir ve perikard (6), el bileğinin ön kıvrımına yaklaşık 2 parmak genişliğinde ön ayağa yerleştirilebilir. Bu noktalar aktive edildiğinde, kanallarda güçlü bir yayılma hissi sağlayabilirler.

Tabii ki, bu noktalar sadece iyi bir başlangıç ​​çünkü tam bir tedavi için başkaları da var. Her birimiz denemeliyiz, çünkü bu duygu inanılmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.